Çocuklar İçin İhtiyacı Olan Çocuklar için “9’dan 5’e” oyuncularla bir araya gelen Ru Paul’s Drag Race üyelerini izleyin


Üyeleri Ru Paul’un Drag Yarışı İngiltere müzikal kadrosunun yanında yer aldı 9-5 bu yıl için Muhtaç Çocuklar.

Eskiz, müzikalin kadrosunu ve üyelerini gördü. Kısa mesafeli araba yarışı Dolly Parton’ın hit şarkısı “9 to 5”in canlı bir versiyonunu sunmak için bir araya gelin – anın bir klibini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Akşam erken saatlerde, Ed Sheeran bu yılki yarışmaya başladı. Muhtaç Çocuklar müzikal bir performansla.

Sheeran son albümünden “Overpass Graffiti”yi seslendirdi =. Kendine özgü akustik gitarıyla ortaya çıktı ve canlandırıcı canlı performans için grubu tarafından desteklendi.

Sheeran’dan sonraki gece sahne alması planlanan diğer isimler arasında Tom Grennan ve İngiltere turnesinin oyuncu kadrosu yer alıyor. 9’dan 5’e Müzikal. Ayrıca BBC Children in Need 2021 single’ının bir performansı da olacak – Fleetwood Mac tarafından Niall Horan ve Anne-Marie tarafından “Everywhere”in yeniden tasarlanmış bir versiyonu.

Bu yıllar Muhtaç Çocuklar Salford’da Media City’de düzenleniyor – 41 yıllık tarihinde ilk kez Londra dışında yapılıyor.

“Birlikte yapabiliriz” temasıyla bu yılki gösteriye Graham Norton ve Mel Giedroyc ev sahipliği yapacak. Akşam için diğer ev sahipleri arasında Ade Adepitan MBE, Chris Ramsey ve Alex Scott MBE yer alıyor.

Gösteri aracılığıyla toplanan para, Birleşik Krallık’taki topluluklardaki çocuklara ve gençlere temel cephe yardımı sağlayan yerel hayır kurumlarını ve projeleri desteklemeye yardımcı olacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Muhtaç Çocuklar 2021: 'First Dates'de Janine Butcher ve Steve McDonald'ı izleyin

Cts Kas 20 , 2021
Doğulular ve taç giyme caddesi Children in Need 2021 için özel bir skeç için bir araya geldi. Sırasıyla Steve McDonald ve Janine Butcher olarak Simon Gregson ve Charlie Brooks’un oynadığı iki sabunun favorisi bir randevuya çıkıyor. Bir başka çapraz geçişte, onlar İlk Tarihler restoran ve onların Maitre’D’si, ünlü Channel 4 […]

Arşivler

Kategoriler

Meta