Coldplay, James Corden’ın şovunda bir hafta boyunca ikamet edecek


Coldplay, dört günlük bir ikametgâhı üstlenecek. Geç Geç Showwith James Corden.

Grup ayrıca yaklaşmakta olan albümleri için işbirlikçilerinin tam listesini de açıkladı. Kürelerin Müziği, Selena Gomez’in “Let Somebody Go” adlı bir şarkıda görüneceğini açıkladı.

Albümdeki diğer ortak çalışanlar arasında BTS, We Are King ve Jacob Collier yer alacak.

CBS’lerde bir haftalık müzik programı Geç Geç Gösteri 18 Ekim Pazartesi günü başlayacak ve Coldplay’in yeni albümünün yayınlanmasından bir gün önce 21 Ekim Perşembe gününe kadar devam edecek.

Rezidans ayrıca Gomez ile birlikte “Let Somebody Go”nun canlı televizyon çıkışını ve We Are King ve Jacob Collier ile özel bir performansı da içerecek.

Geçen hafta, Coldplay özel bir oyunun ayrıntılarını da duyurdu. Kürelerin Müziği Londra’da bu ay albüm lansman gösterisi.

Grup, yaklaşmakta olan albümlerinin çıkışını 12 Ekim’de Londra’daki Shepherd’s Bush Empire’da bir performansla kutlayacak.

Albümü Coldplay’in resmi İngiltere mağazasından 4 Ekim saat 23:59’dan önce ön sipariş veren İngiltere hayranları, bilet satışına özel erişim elde edecek. Bilet satın alabilirsiniz Burada.

Etkinlik için genel bilet satışı 7 Ekim’de saat 9.30’da başlıyor ve 12 Ekim’de saat 18.00’de sona eriyor.

Grup ayrıca etkinlikten elde edilen tüm gelirin çevresel yardım kuruluşu Client Earth’e gideceğini duyurdu.

Geçen ay Coldplay, İngilizce ve Korece şarkı sözleri içeren yeni şarkısı “My Universe” için Güney Koreli erkek grubu BTS ile bir araya geldi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Britney Spears hayranları, Dancing with the Stars'daki 'Britney Night' ile etkilenmedi: 'Bu en kötüsü'

Sal Eki 5 , 2021
Yıldızlarla Dans Gösterinin Britney Spears temalı gecesinde şarkıcının kayıtlı şarkılarından hiçbirinin yer almaması taraftarları üzdü. Tyra Banks’in sunuculuğunu yaptığı başarılı Amerikan realite dizisinin dün geceki (4 Ekim) bölümünde yarışmacılar pop yıldızına saygı duruşunda bulundu. Spears’ın şarkılarının çoğu bölüm boyunca icra edilirken, bazı izleyiciler tüm şarkıların house grup tarafından seslendirildiği gerçeğine […]

Arşivler

Kategoriler

Meta