Courtney Love, ‘iğrenç’ Pamela Anderson serisine vuruyor: ‘O her kimse, Lily James’e yazıklar olsun’


Courtney Love, Lily James’i ve aktörün Pamela Anderson hakkında yakında çıkacak olan dizisini vurdu.

James, yeni Hulu dizisinde Marvel’den Sebastian Stan’in karşısında rol alacak Pam ve TommyAnderson’ın müzisyen Tommy Lee ile seks kasetlerinin doksanlı yıllarda çalınıp halka sızdırılmasıyla evliliğinin hikayesini anlatacak.

Dün (16 Mayıs) paylaşılan bir Facebook gönderisinde Love, diziyi seslendirdi ve diziyi “arkadaşım Pamela’nın hayatını mahveden” “iğrenç” bir mahremiyet istilasını sömürmekle suçladı.

Love, “Bunu çok çirkin buluyorum” diye yazdı.

Love, 1995’te seks kaseti çıktığında Los Angeles’ta “ALL! Personel mühendisleri / yapımcıları / sahipleri / büyük bir sahtekarlıkla seks kasetini izliyorlardı [sic]… İğrençti.”

“Schadenfreude”, bir başkasının talihsizliğinden zevk almayı tanımlamak için kullanılan bir terimdir.

Love, “kimsenin bunu tartışmasını yasakladığını” belirterek “arkadaşım Pamela’nın hayatını mahvetti. Kesinlikle. Onu ve çocuklarını EZDİ.”

“Aydınlatmaya çalıştık. Ama bu da bir felaketti.. çünkü bu bir tür cinsel saldırı değil mi? Ona, ailesine, içinde bulunduğu topluma büyük bir travma yaşattı. Mali durumu,” diye ekledi Love.

56 yaşındaki, 1994’ü onaylamak için dizinin arkasındaki kişilerle temasa geçtiğini iddia etti. Yuvarlanan kaya Fotoğrafçı Mark Seliger’in “bu s*** parçasında” kullandığı kapak fotoğrafı.

James’i dizide oynadığı için eleştirmeye devam etmeden önce “Hayır hayır dedim” dedi.

“Kalbim, Pammy’nin karmaşık travmasına neden olarak daha fazla atıyor. Ve o her kimse, Lily James’e yazıklar olsun.”

Şarkıcı-söz yazarı, gönderiye yapılan bir güncellemede, Hulu’nun Seliger’in kapağın kullanımını onayladığını belirtmesine rağmen, fotoğrafçının Love’a “bu kullanımı onaylamadığını / asla onaylamadığını” iddia ettiğini iddia etti.

Bağımsız yorum için Hulu’nun bir temsilcisiyle temasa geçti.

Doksanlı yıllarda manşetlere damgasını vuran Anderson ve Lee’nin romantizmi, birbirlerini sadece 96 saat tanıdıktan sonra evlenmeleriyle başladı.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Sızan VHS kaseti yasal bir anlaşmazlığa yol açtı, Anderson video dağıtım şirketi Internet Entertainment Group’a dava açtı ve Lee onlarla gizli bir anlaşma anlaşması yaptı. Çift 1998 yılında boşandı.

Bu arada Seth Rogen, Craig Gillespie ile kaseti çalan adamı oynamaya hazırlanıyor (ben, Tonya) diziyi yönetiyor ve Rob Siegel (Kurucu) yazı.

Geçtiğimiz haftalarda hayranlar James’in Baywatch Yıldız.

Sekiz bölümlük dizinin çekimlerine 2021 baharında başlanacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Andrew Neil, GB News'i bir 'Ukip haraç grubu' olarak nitelendiriyor ve gruba katılmanın 'büyük bir hata' olduğunu söylüyor

Per Kas 18 , 2021
Andrew Neil, yeni bir röportajda GB News’i “Ukip haraç grubu” olarak tanımladı. Sunucu, bu yılın başlarında yayına başladığında, çok alay edilen sağ eğilimli haber kanalının yüzüydü, ancak Eylül ayında sert bir şekilde ayrıldı. Neil şimdi kanalın lansmanını “karmaşa” olarak nitelendirdi ve izleyici sayıları artmazsa yayıncının “alakasızlığa ve belirsizliğe düşebileceğini” iddia […]

Arşivler

Kategoriler

Meta