Dan Walker: Strictly yıldızı kim ve kaç yaşında?


BBC Kahvaltı sunucu Dan Walker, bu yılki dizide yer alan ünlü yarışmacılardan biri. Kesinlikle Dans Edin.

19 Mart 1977’de Sussex, Crawley’de dünyaya gelen Walker, yayıncılık kariyerine Sheffield’de okurken Hallam FM’de iş deneyimi yaşarken başladı.

1999’da Walker, Manchester’ın Key 103 radyosunda spor sunucusu ve yorumcu olarak dört yıllık bir göreve başladı.

İlk televizyon işi Manchester’daki Granada Televizyonu’ndaydı ve burada BBC bölgesel haber programına geçmeden önce futbol yorumcusu olarak çalıştı. Kuzey Batı Bu Gece.

Daha sonra Londra’da çalışmaya başladı ve 2008’de Wimbledon, The Open, Aintree, Ascot ve The Derby at Epsom’da ve 6 Nations’da sunum yapmaya ve raporlamaya başladı.

Walker daha sonra sundu Futbol Odağı sunum yapan kişi olarak Bill Turnbull’un yerini almadan önce BBC Kahvaltı 2016 yılında da ev sahipliği yapmaya devam etmektedir.

Sahte haberler, BBC maaşları ve reyting savaşı gibi konularda Twitter’da tartıştığı Piers Morgan ile devam eden kan davasıyla tanınıyor. BBC Kahvaltı ve Günaydın İngiltere. Morgan bir keresinde çekiçle BBC Kahvaltı kupa canlı GMB.

Walker adama karşı yarışıyor kesinlikle komedyen Robert Webb, çocuk TV şovmen Rhys Stephenson, aktör Greg Wise ve Doğu Uçları yıldız Nina Wadia. Tam kadroyu buradan okuyun.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi geceleri BBC One’da yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kalamar Oyunu: İskoç kafe, hit Netflix dizisinden ilham alan gerçek hayat mücadelesini başlattı

Paz Eki 10 , 2021
Bir İskoç kafesi, Netflix’teki oyunlardan birinden esinlenerek yemek yiyenler için yeni bir meydan okuma başlattı. Kalamar Oyunu. Başarılı Kore drama dizisi, çaresiz borçluların büyük bir nakit ödül kazanmak için bir dizi ölümcül çocuk oyunu oynadığı ayrıntılı bir yarışmanın hikayesini anlattı. Üçüncü bölümde, karakterler, yalnızca bir iğne kullanarak sert bir petek […]

Arşivler

Kategoriler

Meta