Danny Dyer, Muhtaç Çocuklar 2021 için ‘Duvar’ın ünlü versiyonuna ev sahipliği yapıyor


Danny Dyer, özel bir ünlü versiyonuna ev sahipliği yaptı. Duvar bu yıl için Muhtaç Çocuklar.

CBBC TV sunucuları Sam ve Mark, ‘Serbest Düşüş’ turunda sorularla karşılaştı. İkili, Birleşik Krallık’ta dezavantajlı olan çocuklar ve gençler için para kazanmak amacıyla The Wall’ı ele geçirdi.

Angela Rippon’dan gelen sorularla ikili, bir soru hariç hepsini başarıyla yanıtladı ve hayır kurumu için toplam 23.109 £ kazandı.

Gösterinin başlarında, Ed Sheeran temyiz gösterisini müzikal bir performansla başlattı.

Sheeran son albümünden “Overpass Graffiti”yi seslendirdi =. Kendine özgü akustik gitarıyla ortaya çıktı ve canlandırıcı canlı performans için grubu tarafından desteklendi.

Gecede performans sergileyen diğer isimler arasında Tom Grennan ve İngiltere turnesinin oyuncu kadrosu yer alıyor. 9’dan 5’e Müzikal. Ayrıca BBC Children in Need 2021 single’ının bir performansı da olacak – Fleetwood Mac tarafından Niall Horan ve Anne-Marie tarafından “Everywhere”in yeniden tasarlanmış bir versiyonu.

Bu yıllar Muhtaç Çocuklar Salford’da Media City’de düzenleniyor – 41 yıllık tarihinde ilk kez Londra dışında yapılıyor.

“Birlikte yapabiliriz” temasıyla bu yılki gösteriye Graham Norton ve Mel Giedroyc ev sahipliği yapacak. Akşam için diğer ev sahipleri arasında Ade Adepitan MBE, Chris Ramsey ve Alex Scott MBE yer alıyor.

Gösteri aracılığıyla toplanan para, Birleşik Krallık’taki topluluklardaki çocuklara ve gençlere temel cephe yardımı sağlayan yerel hayır kurumlarını ve projeleri desteklemeye yardımcı olacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çocuklar İçin İhtiyacı Olan Çocuklar için "9'dan 5'e" oyuncularla bir araya gelen Ru Paul's Drag Race üyelerini izleyin

Cts Kas 20 , 2021
Üyeleri Ru Paul’un Drag Yarışı İngiltere müzikal kadrosunun yanında yer aldı 9-5 bu yıl için Muhtaç Çocuklar. Eskiz, müzikalin kadrosunu ve üyelerini gördü. Kısa mesafeli araba yarışı Dolly Parton’ın hit şarkısı “9 to 5”in canlı bir versiyonunu sunmak için bir araya gelin – anın bir klibini aşağıdan izleyebilirsiniz: Akşam erken […]

Arşivler

Kategoriler

Meta