Danny Miller: I’m a Celebrity 2021’de Emmerdale yıldızı kim?


Danny Miller, bu yılki yarışmacılardan biri olarak açıklandı. Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın!

Ekim ayında baba olan 30 yaşındaki oyuncu, ITV’de Aaron Dingle’ı canlandırdı. Emmerdale 13 yıldır.

Miller, 2011, 2012 ve 2016 yıllarında dizideki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu dalında İngiliz Sabun Ödülü’nü kazandı.

üzerinde görünme kararı hakkında konuşurken ben bir Celeb’ım, Miller fırsatı değerlendirmek konusunda başlangıçta tereddüt ettiğini söyledi.

“Bebeğimin sadece bir aylık olacağını Şato’ya gittiğimde biliyordum. Bebeği Steph’e bırakmak konusunda endişeliydim. [Jones] kendi başına ama o bir ebe ve bebeğimizin mükemmel ellerde olacağını biliyorum” dedi Miller.

“İnanılmaz derecede destekleyici oldu ve bunun katılmak için ne kadar büyük bir fırsat olduğunu biliyor. [in]”

Oyuncu, 2016 yılında hit realite dizisinde üçüncü olan arkadaşı Adam Thomas ile gösteriye katılma kararı hakkında konuştuğunu söyledi.

“Nasıl olacağı hakkında sorular sorduğumda bir adım önde olduğumu hissediyorum” diyen aktör, konuşmanın “sinirlerimi yatıştırmaya” yardımcı olduğunu da sözlerine ekledi.

Miller, en çok yeme denemelerinden korktuğunu belirterek, “Hasta olmadan dişlerimi bile fırçalayamıyorum ve öğürme reflekslerim başlarsa korkarım ama bu, denemeleri yapmama engel olmayacak dedi. ”

Oyuncuya eski isimler katılacak kesinlikle Yargıç Arlene Phillips ve Richard Madeley. 2021 serisinin tamamını burada bulabilirsiniz.

ben bir ünlüyüm 21 Kasım Pazar günü saat 21.00’de ITV’de başlıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Emmy Ödülleri'nde Nawazuddin Siddiqui, Vir Das ve Sushmita Sen liderliğindeki 'Aarya' için galibiyet yok

Sal Kas 23 , 2021
NEW YORK: Aktörler Nawazuddin Siddiqui, Vir Das ve Sushmita Sen liderliğindeki sereis ‘Aarya’ 2021 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde bir galibiyet kaydedemedi, ancak komedyen ödül töreninde ülkeyi temsil etmenin “bir onur” olduğunu söyledi. Netflix filmi “Ciddi Adamlar” ile en iyi oyuncu kategorisinde aday gösterilen Siddiqui, İngiliz yıldız David Tennant’a yenildi. Das’ın Netflix […]

Arşivler

Kategoriler

Meta