Dave Chappelle, DaBaby’yi Siyah erkekleri öldürmenin eşcinsel karşıtı şakalardan daha az rahatsız edici olduğunun kanıtı olarak gösteriyor


Netflix’in yeni özel bölümünde, daha yakın, Dave Chappelle, bir Siyah adamı öldürmenin eşcinseller hakkında şaka yapmaktan daha az rahatsız edici olduğunu söyledi.

Bit sırasında, tartışmalı rapçi DaBaby’yi kanıt olarak gösteriyor.

Özel bölümde Chappelle şöyle başlıyor: “LGBT topluluğunun çoğu DaBaby’nin tarihini bilmiyor. O vahşi bir adam. Bir keresinde bir **** r vurdu ve onu öldürdü. Walmart’ta. Bu doğru. Google’a sor. Kariyerine kötü bir şey olmadı.”

Seyirciler gülmeye başlarken Chappelle devam ediyor: “Bununla nereye gittiğimi görüyor musunuz? Bizim ülkemizde bir ****r’yi vurup öldürebilirsin ama bir eşcinselin duygularını incitmesen iyi olur!”

Chappelle geçmişteki iki olaya atıfta bulunuyor. İlki, bu yılın başlarında DaBaby’nin Rolling Loud festivalindeki setinde bir dizi homofobik yorum yaptığı ve ayrıca HIV pozitif insanları eleştirdiği zamandı.

Olay, rapçinin meşru müdafaa sırasında bir adamı vurup öldürdüğünü kabul etmesinden üç yıl sonra geldi. Dava daha sonra düştü ve DaBaby iki son derece popüler albüm çıkarmaya devam etti.

Chappelle, daha önce LGBT bireylerle ilgili şakaları nedeniyle eleştirilmişti, ancak artık “birlikte güldüğümüzden emin olana kadar” bu tür şakalar yapmayacağını söylüyor.

Dave Chappelle, Ocak 2020’de görüntülendi

(Getty Resimleri)

daha yakınChappelle’in son özel bölümü olması beklenen 5 Ekim Salı günü Netflix’te yayınlandı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Chase'den Darragh Ennis, yarışmacı Mike Johnson öldükten sonra haraçlara öncülük ediyor

Çar Eki 6 , 2021
Kovalamak yarışmacı Mike Johnson öldü. Johnson’ın ölüm haberi, ITV yarışma programının Instagram sayfasında doğrulandı. Johnson’ın ev sahibi Bradley Walsh ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafının yanında, bir başlık şöyle diyor: “Mike Johnson’ın vefat ettiği haberi bizi derinden üzdü. “Fantastik Chasers’ı yen ve kovalamak yarışmacı, bu zor zamanda aklımız Mike’ın ailesi ve […]

Arşivler

Kategoriler

Meta