Dave Grohl CBeebies’in yatma vakti hikayesini okuyacak


Foo Fighters’ın solisti Dave Grohl, çocuk kanalı CBeebies’te yatmadan önce bir hikaye okuyan en son ünlü olarak ilan edildi.

Yeni anı kitabını yeni yayınlayan rock yıldızı, The Beatles şarkısı “Octopus’s Garden”ın sözlerinden yola çıkarak bir CBeebies Bedtime Story ile çocukları eğlendirecek.

Ringo Starr tarafından yazılan ve çizimleri Ben Cort’un yaptığı kitap, Ahtapot’un bahçesindeki büyülü bir yolculuğa çıkan beş çocuğu takip ediyor.

Grohl’un okul öncesi kanalı için kaydettiği iki hikayeden ilki. İlk bölüm 8 Ekim Cuma günü yayınlanacak.

Grohl, Tom Hardy, Dolly Parton, Elton John, Robbie Williams, Rege-Jean Page ve Orlando Bloom gibi ünlülerin izinden giderek CBeebies için bir hikaye okuyan en son yıldız oldu.

onun anıları, Hikâye Anlatıcısı: Hayat ve Müzik Masalları, geçen hafta Simon ve Schuster aracılığıyla serbest bırakıldı. Pandemi sırasında Foo Fighters’ın tur yapamadığı sırada yazılmıştır ve çocukluğu, Nirvana’daki zamanı ve en çılgın ve en dokunaklı anlarına ilişkin diğer anıları içerir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix, halkın aramalarla dolup taşmasından sonra Squid Game sahnelerinden telefon numaralarını düzenleyecek

Pts Eki 4 , 2021
İddiaya göre hit dizide bir Kore vatandaşına ait gerçek bir telefon numarasını ifşa ettikten sonra Kalamar Oyunu, Netflix ve Siren Pictures Inc, “gerektiğinde sahneleri telefon numaralarıyla düzenleyerek” sorunu çözmek için birlikte çalışıyor. Telefon numarasının, siyah takım elbiseli gizemli bir adam tarafından metro istasyonunda Lee Jung-Jae’nin karakteri Seong Gi-Hun’a verilen bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta