Davina McCall, erkek arkadaşının evi soyulduktan sonra ‘ihlal edildiğini hissediyor’


Davina McCall, erkek arkadaşı Michael Douglas’ın evinin hırsızlar tarafından soyulduğunu ve olayın kendisini “ihlal edilmiş” hissetmesine neden olduğunu söyledi.

Sunucu ve kuaför olan eşi o sırada evde değildi. Hırsızların içinde değerli eşyaların bulunduğu bir kasayı çaldığı bildirildi.

“Bu sadece ihlal edilmiş hissediyorum” dedi Pazar günü Güneş. “Soyguna uğrayan herkes bunun nasıl bir his olduğunu bilir. Dışarı çıkmak istemenizi sağlar. Nefret ettim. Bu korkunç bir duygu.”

Douglas o zamandan beri eve CCTV kurdu. “Gece veya gündüz evime biri girerse telefonuma bir ping alıyorum” dedi.

On yıllardır arkadaş olan çift, iki yıldır çıkıyor.

Bu yılın başlarında McCall, menopozla ilgili “bilgilendirici ve ilgili” belgeseliyle övüldü.

Kanal 4 programı Seks, Mitler ve Menopoz Mayıs ayında yayınlandı ve eskiBüyük kardeş Sunucu, menopoza girme konusundaki kendi deneyimini ve ayrıca toplumun ve doktorların menopozdaki kadınlara nasıl davrandığını tartışıyor.

En şok edici ifşaatlar arasında, menopozdayken yaygın anksiyete ve depresyon semptomlarını yaşadıkları konusunda pratisyen hekimlerine başvuran kadınların üçte ikisine, NHS’nin ilk önce HRT’nin sunulması gerektiğini belirtmesine rağmen, Hormon Replasman Tedavisi yerine antidepresanlar önerilmesi gerçeğiydi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL 2021: Owen Wilson açılış monologunda 'kötü eleştiriler' hakkında şaka yapıyor

Paz Eki 3 , 2021
Owen Wilson yeni serinin açılışını yaptı. Cumartesi gecesi canlı bu akşam (2 Ekim), programın 47. sezonun ilk ev sahibi olarak. Oyuncu, seyircilerin ve evdeki izleyicilerin önünde “canlı” gösteriye ev sahipliği yapmaktan ne kadar “heyecanlı” olduğunu söylediği bir açılış monologu yaptı ve iki erkek kardeşinin de katıldığından bahsetti. “Burada canlı bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta