Demi Lovato, dünya dışı varlıkların ‘uzaylılar’ olarak adlandırılmasına karşı çıkıyor: ‘Her şey için aşağılayıcı bir terim’


Demi Lovato son zamanlarda dünya dışı varlıklara “uzaylılar” demeye itiraz etti ve bunun yerine onlara “ET” demeyi tercih etti.

ile bir röportajda VE! Haberler, Lovato, hayranların “Aliens” adlı yayınlanmamış yeni bir şarkıları olduğu yönündeki spekülasyonlarına yanıt verdi.

Söylentiyi reddeden şarkıcı, hayranlarının Lovato’nun onlara “uzaylılar” demediğini bilmeleri gerektiğini çünkü bunun “herhangi bir şey için aşağılayıcı bir terim” olduğunu söyledi.

29 yaşındaki şarkıcı, “Onlara ET diyorum” dedi.

Şu anda dört bölümlük belgesel dizilerinin tanıtımını yapan Lovato Demi Lovato ile kimliği belirsiz, Avustralya haber ajansına verdiği bir röportajda da konuyla ilgili tutumlarını açıkladı yaya televizyonu.

tanımlanamayan Lovato, kız kardeş Dallas ve arkadaşı Matthew, UFO’lar hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için ABD’de bir arayış içindedir.

Peacock gösterisini tartışırken, Lovato şunları söyledi: tanımlanamayan hayatları boyunca “inanan” oldukları düşünülürse, “ayak parmaklarını çok farklı sulara daldırdıkları” bir dönemde “doğal bir sonraki adım”dı.

Lovato şunları ekledi: “Gidip bu UFO’ları aradığımda aşağı inen her şeyi filme almak istedim, böylece hayranlarım gezmeye gelebilirler.”

Şarkıcıyı rahatsız eden dünya dışı varlıklar veya UFO’lar hakkında yaygın bir yanlış anlama olup olmadığı sorulduğunda Lovato, insanların “ET’lere” “zararlı” gibi davranmayı ya da gezegeni ele geçirmeye çalışıyormuş gibi davranmayı bırakmaları gerektiğini söyledi.

Bundan sonra, uzaylılara hitap etmenin doğru yolu konusundaki konumlarını yinelediler.

Lovato şunları söyledi: “Onlara ‘uzaylılar’ demeyi bırakmalıyız çünkü ‘uzaylılar’ herhangi bir şey için aşağılayıcı bir terimdir. Bu yüzden onlara ‘ET’ demeyi seviyorum! Yani evet, bu küçük bir titbit. Öğrendiğim küçük bir bilgi.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Belgesellerden bir klipte, Disney yıldızı 2011 hitleri “Skyscraper”ın sözlerini söyleyerek dünya dışı varlıklarla temas kurmaya çalışıyor.

Lovato, 1 Ekim’de teaser’ı tweetledi ve şunları söyledi: “ET’lerin ayakta alkışlanmasından daha iyi ne olabilir? Bekleyeceğim…”

“Demi Lovato uzaylıları” kısa bir süre sonra Twitter’da trend olmaya başladı ve insanların tepkileri inanmama ve şaşkınlıktan alay konusu oldu.

Piers Morgan ayrıca retweetlenmiş haber, “S*ktiğin aşkına” başlığıyla.

Bazı kullanıcılar, Lovato’nun “yabancı” kelimesini saldırgan bulmasıyla ilgili şakaların, “aşağılayıcı” teriminin bazen göçmenler bağlamında kullanıldığını göz önünde bulundurarak düşüncesizce olduğuna dikkat çekti.

Bir kullanıcı şunları yazdı: “İnternetin bir grup düşüncesiz vagon olduğunu biliyorsunuz, kızdıklarında ve ırkçı aşağılayıcı bir terime dönüşen bir terim kullanma konusunda daha bilinçli olmayı tercih ettikleri için Demi Lovato ile alay ettiler. Yoksa göçmenlere havalı olduklarını düşündükleri için “uzaylı” denildiğini mi düşünüyorsunuz?

Diğerleri izlemeyi önerdi tanımlanamayan, bir kişi programı “oldukça uyuşturucu” olarak nitelendiriyor.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Squid Game direktörü Donald Trump'ı Netflix serisindeki kötü VIP'lerle karşılaştırıyor

Sal Eki 12 , 2021
Netflix’in hit dizisinin yönetmeni Kalamar Oyunu eski başkan Donald Trump’ın gösterinin kötü niyetli VIP’lerine benzediğini iddia etti. Sekiz bölümlük Kore gerilim filmi, bir dizi ölümcül çocuk oyununda borçluların karşı karşıya geldiği ayrıntılı bir rekabete odaklanıyor. Gösterinin sonuna doğru, oyunları lüks bir şekilde izleyen, potansiyel kazananlar ve kaybedenler üzerine bahisler yapan, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta