Dün Görüşürüz: Netflix Çıkış Tarihi, Konusu, Oyuncular ve Fragman


Telif Hakkı – Netflix ve 40 Acres & A Mule Filmworks

Mayıs, Orijinal oyunlar için yığılmış bir ay olacak. Dönem. Gittikçe daha fazla duyurunun yoğun ve hızlı bir şekilde gelmesiyle, özellikle Mayıs ayında dört gözle beklediğimiz başlıklardan biri, Dün Görüşürüz. New York şehrinde geçen bir zaman yolculuğu draması, ilgilendiğimizi söylemek yeterli! Netflix çıkış tarihi, konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanı da dahil olmak üzere yaklaşan Orijinal hakkında bildiğimiz her şey burada.

Dün Görüşürüz Stefon Bristol tarafından yönetilen aynı adlı kısa filme dayanan, yakında çıkacak olan bir Bilim Kurgu Netflix Orijinalidir. 2017 yılında vizyona giren başarılı bir kısa filmin ardından, Dün Görüşürüz daha sonra yapımcılığını Spike Lee’nin, yönetmenliğini Stefon Bristol’un üstleneceği uzun metrajlı bir film için seçildi.


arsa nedir Dün Görüşürüz?

Uzun zamandır arkadaş olan CJ Walker ve Sebastian Thomas genç dahilerdir, her ikisinin de inanılmaz zekası ve parlak gelecekleri vardır. Ancak CJ’nin erkek kardeşi bir polis memuru tarafından haksız yere vurulduğunda, iki genç haksız öldürmeyi durdurmak için bir zaman makinesi inşa eder. İkili zamanda geriye atlamakta başarılıdır, ancak yakında zaman yolculuğunun düşündüklerinden daha karmaşık olduğunu öğreneceklerdir.

Hikaye tartışmalı mı?

Bu tamamen özneldir. Son yıllarda ABD’de Polis memurlarının, özellikle de azınlık vatandaşlarına karşı gerçekleştirilen eylemlere ilişkin çarpıcı bir ışık olmuştur. Açıkçası, filmin ana odak noktası zaman yolculuğu yönüdür, ancak anlatı muhtemelen Siyah gençlerin gerçek hayatta karşılaştıkları bazı sorunların sosyal bir yorumu olacaktır.


kadrosunda kimler var Dün Görüşürüz?

rol Oyuncular Onları daha önce nerede gördüm/duydum?
Claudette ‘CJ’ Walker Eden Duncan-Smith Annie | Lego Ninjago Filmi | Roxanne Roxanne
Sebastian J. Thomas Dante Crichlow Dün Görüşürüz (2017 Kısa)
Calvin Walker Astro Mezar Taşları Arasında Bir Yürüyüş | Dünya’dan Yankıya | Kırmızı Bant Derneği
Phaedra Yürüteç Marsha Stephanie Blake Turuncu Yeni Siyahtır | İyi Eş | Kara liste
Gloria Thomas Myra Lucretia Taylor Büyük Hasta | İlköğretim | Atlanta
Dennis Owens Dalgalı Jones Çözülmemiş | Magnum PI (2019)
candice damaris lewis BlackKKKlansman | Sınırsız | Yeni kız
Memur Savaşı Frank Harts Jack Ryan: Gölge Acemi | Milyarlarca | mavi kanlar
Memur Bryce Brett G. Smith Gönderi | Şimdi Beni Görüyorsun | gözüpek
zora Taliyah Whitaker İnanılmaz Jesse James | Roxanne Roxanne | Turuncu yeni siyahtır
Eduardo Johnathan Nieves Penny Korkunç | utanmaz | Grey’in Anatomisi

Dün seni görmedi mi zaten çıkış yaptı?

Dün Görüşürüz 2017’de çıkış yaptı, ancak başlık kısa bir film olarak yayınlandı. Kısa filmin başarısı sayesinde (2018 Black Reel Ödülleri’nde En İyi Bağımsız Kısa Film dalında aday gösterildi), başlığın uzun metrajlı bir başlık haline getirilmesinin yolunu açtı.

Eden Duncan-Smith ve Dante Crichlow, sırasıyla CJ Walker ve Sebastian Thomas rollerini yeniden canlandırmak için geri döndüler. Önceki oyuncular geri dönmedi ve kalan tüm rollerin yerini alan yeni bir oyuncu kadrosu var.


Niyet Dün Görüşürüz Netflix dışındaki ilk çıkış?

Doğrulandı Dün Görüşürüz 3 Mayıs’ta Trica Film Festivali’nde gösterime girecek.


için herhangi bir resim var mı Dün Görüşürüz?

tanıtım afişinden başka görsel bulunmamaktadır. Dün Görüşürüz. Başlık Trica Film Festivali’nde gösterime girdiğinde, bazı görüntülerin yayınlanmasını bekliyoruz.

Telif Hakkı – Netflix ve 40 Acres & A Mule Filmworks


ne zamandı Dün Görüşürüz üretilmiş?

için filme Dün Görüşürüz 21 Temmuz 2018’de başladı ve bir ay sonra filmin 21 Ağustos’ta post prodüksiyona geçmesiyle sona erdi. Netflix Original için post prodüksiyonun ne zaman bittiği konusunda emin değiliz ancak özel efektler için harcanan süre çok uzun olurdu.

Nerede idi Dün Görüşürüz filme alındı ​​mı?

Tüm çekimler için Dün Görüşürüz New York’ta gerçekleşti.


çalışma süresi nedir Dün Görüşürüz?

Yaklaşan Orijinal Bilim Kurgu için resmi çalışma süresi henüz açıklanmadı. Filmin ortalama 80-90 dakika sürmesini bekliyoruz.


için bir römork var mı Dün Görüşürüz?

Bahse girerim. Çıkış tarihi artık çok uzak değil, bu yüzden tipik Netflix tarzında, fragmanı yayınlandıktan sonraki bir ay içinde yayınladılar.

Fragmanı izledikten sonra fazlasıyla merak ettiğimizi söyleyebiliriz!


çıkış tarihi ne zaman Dün Görüşürüz?

Dün Görüşürüz 17 Mayıs 2019 Cuma günü Ankara’ya gelecektir.


yayınlanmasını dört gözle bekliyor musunuz Dün Görüşürüz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

'Outlander' Sezon 1-2 Mayıs 2019'da Netflix'e Geliyor

Sal Nis 23 , 2019
Yabancı Starz Outlander, Mayıs 2019’un sonunda Amerika Birleşik Devletleri’nde Netflix’te beklenmedik bir şekilde ortaya çıkıyor. Fantezi destanının 1. ve 2. sezonlarının her ikisinin de 27 Mayıs 2019’da Netflix’e gelmesi planlanıyor. Starz serisi ağ için çılgınca başarılı oldu, ancak şimdiye kadar Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Starz aboneliğinizin olması veya bazı bölgelerde […]

Arşivler

Kategoriler

Meta