Elizabeth Debicki ve Dominic West’in En Son Kraliyet Dönüşümüne Bakın


Ne yazık ki, hayranların Debicki, West ve diğerlerinin kraliyet ailesinin üyelerini canlandırdığını görebilmeleri için biraz beklemeleri gerekecek. Eylül ayı sonlarında, Imelda Staunton bir videoda göründü Taç duyurmaya hazırlanıyor: “Oyuncular ve ekip adına, size dizinin gelecek sezonunu getirmek için sabırsızlanıyoruz. Taç Kasım 2022’de.”

Ama hepsi kötü haber değil. Yaratıcıyı ve yazarı göster Peter Morgan başlangıçta kendisi ve yazarların gösteriyi beşinci sezonla bitirmeyi planladıklarını söyledi. Ancak Morgan daha sonra, “Seri 5’in hikayelerini tartışmaya başladığımızda, hikayenin zenginliği ve karmaşıklığının hakkını vermek için orijinal plana geri dönmemiz ve altı sezon yapmamız gerektiği kısa sürede anlaşıldı.”

Flamanın altıncı sezonla ilerlemesi şaşırtıcı değil. 2021 Emmy Ödülleri’nde program, Üstün Drama Dizisi de dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı.

Beşinci sezonda tekrar yapacaklar mı? Pekala, sadece bekleyip görmemiz gerekecek.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix, Dave Chappelle özelinde üst üste çalışan grev organizatörünü kovdu

Pts Eki 18 , 2021
Netflix, bir Dave Chappelle stand-up özel etkinliğiyle ilgili devam eden tartışmalar nedeniyle 20 Ekim’de yapılması planlanan transseksüel çalışan grevinin bir organizatörünü kovdu. Buna göre Sınır, çalışan Siyah ve hamile. Komedyenin en son özel bölümünü protesto etmek için yayın hizmeti çalışanlarını sokağa çıkmaya çağırıyorlardı. daha yakın. Netflix onayladı Çeşitlilik çalışanını “gizli, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta