Emmy 2021’de kaybettikten sonra Vir Das, “Ülkemi temsil etmekten onur duyuyorum” diyor; Priyanka Chopra, Sophie Choudry ve diğerlerinden övgü aldı


Aktör-komedyen Vir Das, 2021 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Komedi kategorisinde aday gösterildi ancak etkinlikte kazananın ödülünü alamadı. Ancak Das, çenesini kaldırarak ülkeyi uluslararası bir platformda temsil etmekten gurur duydu ve adaylık madalyası almanın mutluluğunu yaşadı ve “lezzetli salata”nın tadını çıkardı.

Komedyen, Pazartesi gecesi New York’ta Casa Cipriani’de düzenlenen Emmy Ödülleri’nde Hindistan’ı temsil etmekten onur duyduğunu dile getirdi. Das, ‘Call My Agent Season 4’, ‘Motherland Christmas Special’ ve ‘Promesas De Campana’ gibi şovların yanı sıra Netflix özel programı ‘ Vir Das: For India’ya aday gösterildi.

Paris’te bir yetenek firmasının ajanları arasında geçen Fransız dizisi Call My Agent Season 4′ komedi dalında ödül aldı. Das’ın Emmy adaylığı haberi, kendisini ülkede çok fazla tepki alan ‘Two Indias’ monologuyla ilgili tartışmaların ortasında bulmasından günler sonra patlak verdi.

Das, Pazartesi günü Instagram hesabından madalyasının ve yemeğinin fotoğraflarını ve bir teşekkür notu paylaştı.

“Uluslararası Emmy Ödülleri’nde şakalarım için en iyi komedi dalında aday gösterildim. Call My Agent, sevdiğim çok güzel bir gösteri kazandı. Ama bu madalyayı aldım ve çok ilginç çıtır peynirli bu harika salatayı yedim. ülkemi temsil etmekten onur duyuyorum. @iemmys For India’ya çok teşekkürler. Her zaman Hindistan içindir,” diye yazdı komedyen, “Hindistan için Vir Das” hash etiketiyle birlikte yazdı.

Film kardeşliğinden ünlüler de dahil olmak üzere birçok kişi, komedyeni Emmy 2021’deki adaylığından dolayı övmek için yorum bölümüne gitti.

Priyanka, “Tebrikler, Vir” yazdı.

Das, Washington DC’deki John F Kennedy Center’daki son performansının bir parçası olan ‘İki Hindistan’dan geliyorum’ başlıklı YouTube’daki videosu için manşetlere çıkmıştı. Altı dakikalık videoda Das, “Gündüz kadınlara taptığımız ve geceleri onlara toplu tecavüz ettiğimiz bir Hindistan’dan geliyorum” dedi. “Bunu izleyecek ve devasa bir şaka olduğunu bilecek bir Hindistan’dan geliyorum. Komik değil” diye ekledi.

Siyasiler de dahil olmak üzere birçok sosyal medya kullanıcısı, videosu için Das’ı eleştirdi. Monologda Hindistan’a karşı “aşağılayıcı bir dil” kullandığı iddiasıyla Delhi’de bir polis şikayeti bile yapıldı.

Tepkilere rağmen Shashi Tharoor, Hansal Mehta, Richa Chadha ve Kapil Sibal gibi birçok ünlü sosyal medyada Das’a destek verdi. Daha sonra komedyen, yorumlarının ülkeyi aşağılamayı amaçlamadığını açıklayan bir açıklama bile yaptı.

.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bir Guy Fieri restoranı, en son yemek şovunun galibi için hazır

Sal Kas 23 , 2021
Amerikan restoranı Guy Fieri’nin yakında gerçekleşecek Food Network şovunun galibi, yeni Chicken Guy restoranlarından birini kazanacak. ile özel bir röportajda Hollywood Muhabiri53 yaşındaki Emmy ödüllü yemek programı sunucusu, Adamın Bir Ömür Boyu Şansı “her günkü sıradan yarışma şovunuz” değildir. Diğer hit Food Network’ün yaratıcısı şöyle gösteriyor: Lokantalar, Arabayla Girişler ve […]

Arşivler

Kategoriler

Meta