Emmy Ödülleri’nde Nawazuddin Siddiqui, Vir Das ve Sushmita Sen liderliğindeki ‘Aarya’ için galibiyet yok


NEW YORK: Aktörler Nawazuddin Siddiqui, Vir Das ve Sushmita Sen liderliğindeki sereis ‘Aarya’ 2021 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde bir galibiyet kaydedemedi, ancak komedyen ödül töreninde ülkeyi temsil etmenin “bir onur” olduğunu söyledi.

Netflix filmi “Ciddi Adamlar” ile en iyi oyuncu kategorisinde aday gösterilen Siddiqui, İngiliz yıldız David Tennant’a yenildi.

Das’ın Netflix komedi özel filmi ‘Vir Das: For India’ komedi kategorisinde Fransa’dan ‘Call My Agent’ın 4. Sezonunu kaybetti.

“I Come From Two Indias” monologuyla memleketinde haberlere çıkan komedyen, Fransız dramasını çok sevdiğini söyledi.

“Uluslararası Emmy Ödülleri’nde şakalarım için en iyi komedi dalında aday gösterildim. Call My Agent, sevdiğim çok güzel bir gösteri kazandı. Ama bu madalyayı aldım ve çok ilginç çıtır peynirli bu harika salatayı yedim. ülkemi temsil etmekten onur duyuyorum. @iemmys For India’ya çok teşekkürler. Her zaman Hindistan için. #VirDasForIndia,” diye Instagram’da yazdı.

Das, son zamanlarda Washigton’daki monologu için polis şikayetlerinin yanı sıra övgü aldı.

Ram Madhvani tarafından yönetilen bir Disney+ Hotstar dizisi olan Sen’in “Aarya”sı, Şili’nin “El Presidente”, İsrail’in “Tahran” ve İngiltere’den “There She Goes”un ikinci sezonunun yanı sıra en iyi drama dizisi kategorisinde aday gösterildi.

İsrail’in “Tahran” dizisi drama dizisi kategorisinin zirvesinde yer alarak Hindistan’ın yıllık ödüllerdeki koşusunu sonlandırdı.

Madhvani Pazartesi günü kupayı eve getirmeyi ummuştu.

Pazartesi günü yaptığı açıklamada, “16 saatlik bir uçuştan sonra buradayız, geri döndüğümüzde kazanacağımızı umuyoruz ama kazanamazsak bile aday gösterilmek büyük bir şey” dedi.

Geçen yıl, yönetmen Richie Mehta’nın Shefali Shah’ın yönettiği “Delhi Crime”, Uluslararası Emmy Ödülleri’nde en iyi drama dizisi ödülünü kazandı.

Uluslararası Televizyon Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri, “48 yılı aşkın süredir ABD dışında üretilen televizyondaki mükemmelliği tanımayı” amaçlıyor.

.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kevin Spacey, tahkim davasını kaybettikten sonra 'House of Cards' yapımcılarına 31 milyon dolar ödeyecek

Sal Kas 23 , 2021
LOS ANGELES: Rezil ABD film yıldızı Kevin Spacey, Pazartesi günü kamuoyuna açıklanan yasal belgelere göre, cinsel taciz iddiaları nedeniyle kovulana kadar oynadığı ‘House of Cards’ dizisini yapan yapım şirketine yaklaşık 31 milyon dolar ödemek zorunda kalacak. . Netflix’te yayınlanan popüler siyasi entrika hikayesini yaratan yapım şirketi MRC, taciz ve cinsel […]

Arşivler

Kategoriler

Meta