Erdal Bakkalın Son Hali- Yeri Değişti mi ?

Erdal Bakkalın son hali nasıl ve yeri değişti mi ? bu yazımızda internette yaptığımız araştırmalar sonucunda bu soruaların cevabını sizler için bulduk. Konuyu çok fazla uzatmadan görsellerde konuşmak istiyoruz.

Erdal Bakkalın Son Hali

Görmüş olduğunuz gibi oyuncuların arkasında bulunan dükkan Erdal Bakkal. Son hali bu şekilde.

Erdal Bakkal’ın Yeri Değişti mi ?

Üst taraftaki fotoğrafta da gördüğünüz üzere Erdal Bakkal’ın dükkan sahibiyle anlaşma sağlanamamış ve bundan dolayı dizi ekibi aynı tadı versin diye aynı binanın inşasını tekrardan yapmışlar. Her şey tüm ayrıntısına kadar aynı. Erdal Bakkalın saç ve sakallarındaki beyazlama dışında . Başarılı oyuncu rolü için sanırım bıyıklarını boyamış fakat saçları gördüğümüz kadarıyla hâla beyaz gözüküyor. Ama olsun biz onun her halini çok seviyoruz.

Evet gördüğünüz gibi Erdal Bakkal’ın eski yeri hâlâ harabe halde. Başta çok işimiz var usta diyerek dizinin sevinen oyuncusu gözlüklü çocuk Kaan’dan bir instagram postu gelmişti. Ama sanırız anlaşma yapılamamış olacak ki yeni bir bina inşa edilmiş ve erdal bakkal kurulmuş. Üstteki fotoğraflar bunu gösteriyor. Merakla yeni bölümleri bekliyoruz. Bizi takip ederek sitemizde yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Sizce yeni Erdal Bakkal eskisinin tadını verecek mi ? Yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sam'in Oğlu cinayetlerinin gizemleri - Şeytani tarikatlardan komşunun tüfek intiharına

Cts Tem 17 , 2021
Masum kurbanların cesetlerinin yanında yatan bilmecelerle şaşkına dönmüş polislerle alay ederek New York’un omurgasına soğuk bir ürperti gönderen bir ölüm çılgınlığıydı. Şimdi, David Berkowitz – ‘Sam’in Oğlu’ olarak bilinen çarpık cinayet – Amerika’yı sarsan davanın arkasındaki karanlık gizemleri inceleyen yeni bir Netflix belgeselinin konusu. Bir park cezası aldıktan sonra aşağılayıcı […]

Arşivler

Kategoriler

Meta