Euphoria ikinci sezon: Hayranlar, ilk teaser düşerken Zendaya’nın ‘yine Emmy Ödülleri için geleceğini’ söylüyor


HBO, hit gençlik dizisinin geri dönüşüne ilk bakışı yayınladı öfori.

Zendaya’nın başrolünde yer aldığı dizi, geçen yıl iki Noel spesiyalinin ardından ilk sezonunu 2019’da yayınladı.

öfori Kaliforniya lise öğrencisi ve bağımlısı Rue’nun (Zendaya) yanı sıra lise akranlarının iyileşmesine odaklanır. Gençler arasında cinsellik ve uyuşturucu kullanımına dair sınırsız tasviri nedeniyle hem övgü hem de eleştiri topladı.

Yeni teaserda Rue’nun odanın içinde çılgınca dans ederken görüldüğü için bir kez daha uyuşturucu kullandığı ima ediliyor.

Hunter Schafer’in Jules’u da dahil olmak üzere diğer bazı karakterlere kısaca bir göz atıyoruz ve birinin silah tutan bazı bağlam dışı görüntülerine bir göz atıyoruz.

Dizinin hayranları görüntülere olumlu tepki verdi ve bir kişi “İkinci sezon çıkana kadar bunu tekrar tekrar izleyen tek kişi ben mi olacağım?”

Bir başkası, “Bu gösterinin prodüksiyonu ve tasarımı ASLA beni şaşırtmaktan vazgeçmiyor” diye yazdı.

Bir başkası, “İşte yine bu ŞAHIS PARÇA için başlıyoruz” diye yazdı. “Zendaya, sadece o ilk sahne için tekrar Emmy Ödülleri’ne geliyor lol.”

Geçen yıl Zendaya, birinci sezonun “Made You Look” bölümündeki rolüyle Drama Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu dalında Emmy ödülünü kazandı.

öfori 10 Ocak 2022’de Sky Atlantic ve NOW’da dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Aralık 2021'de Netflix'e Gelen Fotoğraflar

Çar Kas 24 , 2021
2 Aralık Alpinistçakallar Tek Başına Bütün gerçek 3 Aralık Kobalt mavisi Çıkan Colton Jurassic Dünya Kampı Kretase: 4. Sezonpara soygunu: Bölüm 5 Cilt 2Büyük İngiliz Pişirme Şovu: Tatiller: 4. Sezonkarışık kaset Para Soygunu: Tokyo’dan Berlin’e: Cilt 2Koyun Shaun: Noel’den Önce Uçuş 5 Aralık JAPONYA BATARYAN: Umut İnsanları: 1. Sezon (Bölüm […]

Arşivler

Kategoriler

Meta