Fox News: Siz gaf yaptıktan sonra Laura Ingraham ve Raymond Arroyo alay etti


İki Fox News sunucusu, TV şovunu içeren bir gaf için viral oluyor Sen.

Laura Ingraham muhafazakar haberlerini ve fikir temelli talk show’unu sunuyordu Ingraham AçısıKatkıda bulunan Raymond Arroyo, Penn Badgley’in oynadığı Netflix şovundan bahsettiğinde.

Televizyonun “uyandırılması”ndan şikayet ederek, seri katil dramasının “Rakamlar yalan söylemez: izleyiciler uyanık olmayan televizyonu sever” başlıklı bir bölümünden bahsetti.

Son sezonda baş karakter Joe (Badgley) ve aşısız bir aileden kızamık bulaşan bebek oğlunu içeren bir hikaye hakkında tartışıyordu.

Klipte Arroyo, “in Sen… kızamık çıktı”. Ingraham kafası karışmış görünüyor ve yanıtlıyor: “Bekle bekle, ne zaman kızamıktan bahsettim?”

Arroyo yanıtlıyor: “Açıyordu Sen”, şaşkın bir Ingraham şöyle diyor: “Üzerimde ne vardı? Neden bahsediyorsun? Hiç kızamık olmadım.”

Arroyo bir “aşı olayının başladığını” söylemeye çalıştığında Sen” diyen Ingraham, şaşkınlıkla gülerek şöyle diyor: “Hiç kızamık ve aşı olayı yapmadık. Bu bir şaka mı?”

Öfkelenen Arroyo, sert bir şekilde yanıt veriyor: Sen!” hangi Ingraham şöyle diyor: “Raymond, hiç kızamık geçirmedim – neden bahsediyorsun? Sen aptal mısın?”

Fox News sunucusu Laura Ingraham, ‘Siz’ adlı bir TV şovu olduğunu anlamakta zorlandı

(TikTok)

Arroyo, konuyu aydınlatmayı umarak, “Bu bir şovun bölümüydü” diyor. Ingraham, dizinin adını sorduğunda, körüklüyor: “Sen! Bu denilen bir gösteri Sen Netflix’te.”

Ingraham daha sonra sorar: “Netflix’te Laura Ingraham adında bir dizi var mı?”

Arroyo sonunda “Bunu sana açıklayamam” diyerek pes eder.

Video çok konuşuldu heyecan ve TikTok yayınlandıktan sonra, birçok kişi Arroyo’nun neden bahsettiğini anlayamadığı için Ingraham’ı gönderiyor..

Birçoğu, ev sahiplerini hicvetti, bazıları gaf’ı komik olarak nitelendirirken, diğerleri bunu “utanç verici” olarak nitelendirdi.

Diğerleri karşılaştırmalar yaptı İlk kim var?Abbott ve Costello tarafından ünlenen, Abbott’un bir beyzbol takımındaki oyuncuları, Costello’nun sorularına yanıt vermeyen yanıtlar olarak yorumlandığı komedi rutini.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Rockmond Dunbar: '9-1-1' yıldızı aşı zorunluluğu nedeniyle gösteriden çıkmaya zorlandı

Çar Kas 17 , 2021
Rockmond Dunbar ayrıldı 9-1-1 Covid-19’a karşı aşı olmayı reddetmesi üzerine. İlk beş sezon boyunca dizinin kadrosunda yer alan orijinal oyuncu Dunbar, son bölümünde diziden silindi. Kanuna göre dini ve tıbbi konaklama için başvurdum ve maalesef işverenim tarafından reddedildi” dedi. “İçtenlikle inandığım inançlarım ve özel tıbbi geçmişim, hayatımın çok mahrem ve […]

Arşivler

Kategoriler

Meta