Frankie Bridge’de I’m a Celebrity: The Saturdays şarkıcısı kimdir ve kocası ne zaman ormandaydı?


Frankie Bridge, en son seride yarışan yarışmacılardan biri. Ben Bir Ünlüyüm… Çıkar Beni Buradan!

Francesca Sandford doğumlu 32 yaşındaki şarkıcı-söz yazarı, en çok kadınlardan oluşan pop grubu The Saturdays’in bir üyesi olarak biliniyor.

İlk olarak CBBC realite dizisinde göründükten sonra ün kazandı. S Kulüp Arama, bu ona S Club Juniors (daha sonra S Club 8) grubunun bir parçası olarak bir rol kazandırdı.

2007’de Bridge, The Saturdays’e katıldı ve grup arkadaşları Rochelle Wiseman, Una Healy, Mollie King ve Vanessa White ile birlikte grupla birlikte en iyi beş albüm çıkardı.

Daha önce takımlarda yer almış olan futbolcu Wayne Bridge ile evlidir. ben bir ünlüyüm 2016 yılında.

Bridge aynı zamanda bir TV sunucusu ve akıl sağlığı derneği Mind’ın elçisi olarak da çalıştı.

Şimdi 2021’in bir parçası olarak açıklandı ben bir ünlüyüm TV sunucusu Richard Madeley ve Radio 1Xtra DJ Snoochie Shy gibi yıldızlarla birlikte kadroda. Yarışmacıların tam listesini burada bulabilirsiniz.

Programa katılma kararından bahseden Bridge, “Bence insanlar benim yaptığımı görünce şaşıracaklar. ben bir ünlüyüm ve çoğu şeyden korkuyorum ama gerçekten kendimi zorlamak istiyorum.

“Sıçanlardan korkarım, telaşlı bir yiyiciyim ve biraz ketçap fobim var, bu yüzden yarım litre penis beni korkutuyor! Yeme zorluklarından herhangi biri benim cehennem fikrim olacak. ”

Frankie Bridge, bu yılki ‘Ben Bir Ünlüyüm’ yarışmasının yarışmacılarından biri

(ITV)

Bridge ayrıca kampın “seri kucaklayıcısı” olacağını da söyledi.

“Yeni durumlarda olmayı seviyorum ve başka hiç kimsenin sahip olamayacağı bir bağla (diğer kamp arkadaşlarıyla) ortaya çıkacağınızı biliyorum. Bu fikri seviyorum,” diye ekledi.

ben bir ünlüyüm 21 Kasım Pazar akşamı saat 21.00’de ITV’de dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben Ünlüyüm'deki Kiosk Cledwyn kimdir?

Per Kas 25 , 2021
Kiosk Cledwyn ilk çıkışını geçen yılın sezonunda yaptı. Ben Bir Ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Kalabalığın en sevdiği Kiosk Kev’in yerini alıyor. İçeridekilerin adını rahmetli yerel politikacı Cledwyn Hughes’dan aldığını iddia eden Galli, şimdi 2021 serisi için geri döndü. Bıyık arkasındaki adamın kim olduğu bilinmiyor, ancak bazı hayranlar Cledwyn’in Channel Four’dan […]

Arşivler

Kategoriler

Meta