Fransız Netflix komedi şovu ‘Call My Agent’ International Emmy’yi ağladı


NEW YORK: Fransız şov dünyası komedisi ‘Call My Agent’, küresel yayın devi Netflix’te bir popülerlik dalgasının ardından Pazartesi günü Uluslararası Emmy’de ödül kazandı.

2015 yılında Fransa’da “On Percent” başlığı altında lansmanı yapılan şov, Paris’teki aktörlerin ve menajerlerinin hayatlarının iniş çıkışlarını gösteren “Call My Agent” olarak uluslararası bir hit haline geldi.

En iyi komedi dalında Uluslararası Emmy ödülü, eski ajan Dominique Besnehard’ın bir fikri olarak başlayan dizinin dördüncü sezonuna verildi.

Yazarlar ve yapımcılar, Amerika Birleşik Devletleri dışında üretilen en iyi televizyon programlarına verilen ödüller için New York’taydı.

New York’taki kırmızı halıda yapımcı Michel Feller, “dört mevsim Netflix yayını, yerel diyebileceğimiz bir yapımla 200’den fazla bölgede izlenmemizi sağladı” diye itiraf etti.

Kanada ve Hindistan gibi çeşitli ülkelerde, “Bugün imzalanmış, yapım aşamasında olan veya filme alınmış neredeyse 20 yeniden yapım var” dedi.

.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

James Gandolfini kovulmuş bir Soprano yazarını akşam yemeğine çıkardı

Sal Kas 23 , 2021
James Gandolfini bir keresinde sopranolar kovulduğu gün akşam yemeğine çıktı. Gösterileri yaratmaya devam eden Todd Kessler hasarlar ve Nesillerini, kovuldu sopranolar üçüncü sezonun bitiminden sonra showrunner David Chase tarafından. Kitapları için dizinin yıldızları Michael Imperioli ve Steve Schirripa ile konuşan Bu Sabah UyandımŞovun tarihini ayrıntılarıyla anlatan Kessler, Gandolfini’nin serbest bırakıldıktan […]

Arşivler

Kategoriler

Meta