Game of Thrones prequel House of the Dragon ilk fragmanı yayınladı


için ilk fragmanEjderha Evi, merakla beklenen prequel Game of Thrones, serbest bırakıldı.

Bir dakikadan biraz fazla süren klip, hayranlara, gelecek yıl HBO Max’te başlayacak olan dizideki birkaç karaktere ilk kez bir bakış sunuyor.

Videoyu bu makalenin başında bulabilirsiniz.

Ejderha Evi “tahtın düşüşünden” iki yüzyıl önce geçiyor ve Matt Smith, Olivia Cooke ve Rhys Ifans’ı içeren bir oyuncu kadrosuna sahip.

Fragmanda, “Tanrılar. Krallar. Ateş. Ve kan.

“Rüyalar bizi kral yapmadı. Ejderhalar yaptı.”

Bazı aksiyon sahneleri ile birlikte bazı karakterlere kısa bir bakış atıyoruz.

Game of Thrones 2011’den 2019’a kadar HBO’da koştu ve yayınlandığı sırada dünyanın en popüler drama dizilerinden biri haline geldi.

Son sezonunun izleyiciler arasında ayrılıklar yarattığı kanıtlansa da, daha sonra George RR Martin’in hit fantastik romanlarının bir uyarlaması olan gösterinin bir dizi spin-off serisiyle genişlemeye devam edeceği açıklandı.

Ejderha Evi 2022’de ABD’de HBO Max’te çıkış yapacak ve İngiltere’de aynı zamanda çıkması bekleniyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Evrenin Yüzünü (Kitabı) bırakın

Sal Eki 5 , 2021
Bildiğimiz gibi dünyanın sonu Pazartesi akşamı çok yakındı. Facebook’un ifadesiyle, ‘Mühendislik ekiplerimiz, veri merkezlerimiz arasındaki ağ trafiğini koordine eden omurga yönlendiricilerindeki yapılandırma değişikliklerinin bu iletişimi kesintiye uğratan sorunlara neden olduğunu öğrendi. Ağ trafiğindeki bu kesinti, veri merkezlerimizin iletişim kurma şeklini kademeli olarak etkileyerek hizmetlerimizi durdurdu.’ İnek olmayan ağ konuşmasında: Facebook […]

Arşivler

Kategoriler

Meta