Game of Thrones ve Doctor Dolittle’ın ünlü ayısı öldü


Onlarca film ve televizyon yapımında rol almış ünlü boz ayı Bart II hayatını kaybetti.

Haber, ailesi Lynne ve Doug Seus tarafından bir yayında paylaşıldı. Hayati Zemin Vakfı – boz ayı popülasyonunu korumak amacıyla çift tarafından ortaklaşa kurulan bir hayır kurumu.

Bart’ın internet sitesinde vefatı hakkında şunları yazdılar: “Hayatlarımızı bu asil boz ayı ile paylaştığımız için her zaman alçakgönüllü ve minnettarım.”

Şunları eklediler: “Bart ve kız kardeşi Honey Bump, Alaska’nın Wrangell Dağları’nda yetim kaldılar. Anneleri bir avcı tarafından öldürülmüştü. Adanmış bir ayı biyoloğu, iki korkmuş ve açlıktan ölmek üzere olan yavru bulmak için çizme izlerinin ve kanın izini takip etti. Yüksek, gizli bir mağarada minik ayı iskeletleri olmak yerine Seus Ailesi’nin kollarına geldiler.”

Bart, dahil olmak üzere yapımlarda görünmeye devam etti. Dr Dolittle 2, Bitmemiş Bir Hayat, Batıya, Evan Yüce, Küreksiz Morganları Duydunuz mu?, hayvan bakıcısı, Pete’in Ejderhası, Hayvanat Bahçesi Satın Aldık, Vahşi doğaya, Boz Labirent ve belki de en ünlüsü, Game of Thrones.

Seus’ şunları ekledi: “En önemlisi, o … The Vital Ground Foundation’ın elçisi oldu. Vital Ground, boz ayı habitatını korumaya, tüm vahşi yaşam ve botanikler için genetik koridorları korumaya odaklanan bir arazi tröstüdür. Vital Ground ayrıca ayılar ve insanlar arasındaki çatışmaları önlemeye yardımcı olur.”

Ayının “bu hafta Utah Daniel Creek kıyılarında” “sessiz ve doğal bir şekilde” öldüğünü söylemeye devam ettiler.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jimmy Kimmel Şükran Günü yemeği pişirirken saçlarını ve kaşlarını yakıyor

Cum Kas 26 , 2021
Jimmy Kimmel, Şükran Günü yemeğini pişirirken saçlarını ve kaşlarını yaktı. Instagram’a gönderilen bir fotoğrafta, sohbet programı sunucusunun yüzü, saçları şarkı söylerken küllerle kaplı olarak görülüyor. Fotoğrafın yanına şunları yazdı: “Herkese mutlu şükranlar. Fırını yakarken saçını ve kaşını yakmamaya çalış!” Ayrı bir gönderide Kimmel, pişmiş hindinin bir resmini gururla paylaştığı için […]

Arşivler

Kategoriler

Meta