Geçen hafta Survivor’dan kim oy aldı?


41. Sezon Hayatta kalan 22 Eylül’de, bir adaya giden yeni bir kazazede grubuyla, bir dizi meydan okumada birbirleriyle yarışacakları bir dizi.

1 milyon dolarlık (744,000 £) ödülü kazanmak için söz konusu zorluklardan sağ çıkmaları gerekiyor.

Geçen haftanın (29 Eylül) “Jungling Chainsaws” başlıklı bölümünde, oyuncular gelecek için neyi ve nasıl planlayabileceklerini tartışmaya başladıkları için daha fazla avantajın sunulduğunu gördüler.

Bölümün açıklaması alay konusu oldu: “Özel bir bükülme olan yeni bir idol tanıtıldığında, bağışıklık zorlukları ilginçleşiyor.”

Bölüm, beyin cerrahı David Voce’un Yase ekibinden oylanmasıyla sona erdi.

Bu sezon için yarışma dizisi, daha önce birkaç kez çekildiği Fiji’ye geri döndü.

Spesifik olarak, bu sezon volkanik bir takımada ve turistler için popüler bir destinasyon olan Mamanuca Adaları’nda gerçekleşiyor.

Geri dönen ev sahibi Jeff Probst, gösterinin üretime geri döndüğünü duyurduğu aynı zamanda, bu yıl Mart ayında yerini açıkladı.

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda “Fiji, 41. sezonu çekmek için bizi güzel ülkelerine davet etti” dedi.

“Fiji’deki herkesin güvende kalması, tüm ekibimizin güvende olması ve tabii ki oyuncularımızın güvende olması için tüm Covid protokollerimizi uyguluyoruz.”

Probst şunları ekledi: “Ateş etmek için bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum. Hayatta kalan, ve nedenini söyleyeceğim: geçen yıl bana – ve umarım sana hatırlatmıştır – hayatını büyük bir maceraymış gibi yaşaman gerektiğini hatırlattı ve Hayatta kalan bunu yerine getirir. Bu yüzden seni adada göreceğimi söylemekten heyecan duyuyorum. hayatta kalan 41. Haydi Yapalım şunu!”

Hayatta kalan ABD’de CBS’de çarşamba günleri Doğu ve Pasifik saatlerinde saat 20.00’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kalamar Oyunu Bitti mi? İşte Sonraki İzlemeniz Gerekenler

Çar Eki 6 , 2021
Gördüğümüz en şiddetli çocuk oyunu. Tabii ki, Netflix’in yeni büyüleyici dramasından bahsediyoruz, Kalamar Oyunutarafından oynanan karakterlere sahip olan , Lee Jung-jae, Hae-soo Parkı, Jung Ho-yeon, O Yeong-su, Heo Sung-tae ve daha fazlası—çocukluklarından kalma oyunlara ölümcül bir dönüşle katılmak. Örneğin, karakterlerin yarısından fazlası oynarken vahşice öldürüldüğü için “Kırmızı Işık, Yeşil Işık”a […]

Arşivler

Kategoriler

Meta