George Clooney, ‘güzel bir hayat’ istediği için cumhurbaşkanlığına aday olmayacağını söyledi


George Clooney, Amerika Birleşik Devletleri başkanlığına aday olmayı istemediğini ve “güzel bir hayat” olmasını tercih ettiğini söyledi.

10 Ekim Pazar günü BBC muhabiri Andrew Marr ile yaptığı röportajda, oyuncu ve yönetmen siyasete girme fikrini tamamen reddetti ve bunun yerine iş yükünü azaltmayı dört gözle beklediğini ekledi.

“Bu yıl 60 yaşına girdim ve eşimle konuştum ve ikimiz de çok çalışıyorduk ve bu yılları şenlikli yıllar olarak düşünmemiz gerektiğini söyledim” dedi.

Daha az projeye ek olarak Clooney, hala yapabiliyorken “basketbol oynamak ve sevdiğim şeyleri yapmak” istediğini söyledi.

Trump’ın başkanlığını tartışan Clooney, ABD’nin şu anki durumunu “hırpalanmış bir çocuk” ile karşılaştırdı.

Biden’ı ve azalan anket sayılarını savunmak için, “Onarılması gereken çok şey var, gerçekleşmesi gereken çok fazla iyileşme var ve bu zaman alacak” dedi.

Trump’ın 9 Ekim Cumartesi günü Iowa’da yaptığı ve eski başkanın Beyaz Saray’da ikinci dönem için aday olabileceğinin sinyalini veren “Amerika’yı Yeniden Büyük Yap” sloganıyla dalga geçtiği mitinginin ardından Clooney, Amerikalıların “biraz daha fazlasına sahip olmasını umduğunu” söyledi. Trump’ı tekrar seçmekten daha mantıklı.

Aynı röportajda, Akademi Ödülü sahibi Trump’ı kadın düşkünü bir “ahmak” olarak nitelendirdi.

“Onu başkan olmadan önce tanıyordum. O sadece kızları kovalayan bir adamdı. Ne zaman dışarı çıksan, ‘Bu kızın adı ne?’ derdi. Hepsi bu,” dedi Clooney.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jeff Bezos | Elon Musk: Jeff Bezos, Amazon'un başarısızlığını öngören eski makaleyi tweetliyor; Elon Musk biraz eğleniyor

Pts Eki 11 , 2021
Son zamanlarda bu kadar çok bombalanan bir tahmin varsa o da bu olabilir. ABD’de haftalık finans dergisi Barron’un 31 Mayıs 1999 tarihli sayısında Amazon CEO’su Jeff Bezos’u “sadece başka bir aracı” olarak adlandıran ve modelinin gerçek bir kazanan olmayacağını öne süren ‘Amazon.bomb’ başlıklı bir haber yayınladı. “Amazon CEO’su Jeff Bezos’un […]

Arşivler

Kategoriler

Meta