GMB izleyicileri Susanna Reid’in Meghan Markle hakkındaki yorumlarına şaşırdı


Günaydın İngiltere Susanna Reid’in Meghan Markle’ın Ellen DeGeneres ile yaptığı yeni röportaj hakkındaki yorumları izleyicileri şaşırttı.

Sussex Düşesi, DeGeneres’in ABD sohbet programının Perşembe günkü (18 Kasım) bölümünde görünecek ve ön izleme klibi öncekini gösteren serbest bırakıldı Takım elbise oyunculuk kariyerine yansıyan yıldız.

Markle’ın son röportajı Mart ayında Oprah Winfrey ile oldu. Piers Morgan’ın bu röportaj hakkındaki yorumlarına verilen tepki, onun sunum yapmaktan uzaklaşmasına neden oldu. GMB Reid’in yanında.

ITV şovunun Perşembe günkü bölümünde yeni röportajı tartışırken Reid, “Tanrım, kraliyet ailesinden bu programa kadar neredeyse her şeyin altına bir roket koydu” dedi.

“Eh, Meghan’ın söylediklerini biraz dinleyelim mi?” Reid şunları ekledi: “Belki Harry hakkında, belki de kraliyet ailesi hakkındaki hisleri veya belki de bunun ardından olan her şey hakkında bir klip yayınlayacaklarını düşünürdünüz. Ama hayır, onun alçakgönüllü, çalışkan köklerine geri dönüyoruz… hadi bir bakalım.”

Klipte Markle, oyunculuk endüstrisinde başlamayı tartışıyor. Bir keresinde arızalı bir Ford Explorer kullandığından, düzenli olarak çalışmayı bıraktığı için bagajdan girmek zorunda kaldığı nakit sıkıntısı olduğunu hatırlıyor.

Olarak GMB stüdyoya geri dönersek, Markle’ın röportajlarını “savunması giderek zor” olarak nitelendiren Reid, alaycı bir şekilde “İşte başlıyoruz – özel jetleri boşverelim” dedi.

Ellen DeGeneres, Meghan Markle ile röportaj yaptı.

(Youtube)

Hayal kırıklığına uğramış bir izleyici Twitter’da “Harry ve Meghan’ın onları savunmanızı istediğine veya buna ihtiyaç duyduğuna bahse girmiyorum” dedi.

Bir diğeri şunları ekledi: “Gizlilik hakkına sahip olmak, münzevi olmaya benzemez! Onu yalnız bırakın!”

Markle’ın Winfrey ile yaptığı röportajın ardından, Reid’in eski GMB sunucularından Morgan, kraliyet ailesine katıldıktan sonra intihara meyilli olduğu hakkında “söylediği tek kelimeye bile inanmadığını” söylediği için yaygın eleştiriler aldı.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Morgan rolünden ayrıldıktan günler sonra, Reid onun yokluğuna değindi: “Şimdi Piers ve ben pek çok konuda anlaşamadık ve bu dinamik, izleyicilerin programla ilgili sevdiği şeylerden biriydi.

“Hiç şüphesiz açık sözlü, meydan okuyan, inatçı, yıkıcı bir yayıncı.”

Ekledi: “Birçok eleştirmeni ve birçok hayranı var. Meghan’ın röportajı konusunda onunla aynı fikirde olmadığımı bileceksin. Dün programda onun ruh sağlığı hakkındaki yorumlarını kendisi açıkladı.”

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Pam & Tommy: Hayranlar, Lily James'in yeni Hulu dizisi setinde Pamela Anderson rolündeki 'gerçeküstü' fotoğraflarına tepki gösteriyor

Per Kas 18 , 2021
Hayranlar, Lily James’in yaklaşan bir dizinin setinde Pamela Anderson olarak fotoğrafları ortaya çıktıktan sonra şaşkınlıklarını dile getirdiler. Pam ve Tommy Anderson ve Tommy Lee’nin seks kasetleri çalındığında ve halka sızdırıldığında evliliklerinin hikayesini anlatacağı bildiriliyor. James’in Anderson olarak ilk set görüntüleri yayınlandı Salı günü, İngiliz aktörü bir bornoz ve yüz siperi […]

Arşivler

Kategoriler

Meta