Gogglebox, İskoç eksikliğiyle ilgili şikayetlerden sonra yeni aileyi seçti


Google kutusu İzleyiciler ve politikacılar şovda İskoç halkının eksikliğinden şikayet ettikten sonra yeni bir aile kuruyor.

İskoç Muhafazakarlar lideri Douglas Ross, bir İskoç ilişkileri komitesi toplantısında Kanal 4’e şu anda şovda neden bir İskoç ailesinin olmadığını sordu.

Ross, 2016’dan beri popüler realite dizisinde İskoç bir ailenin görünmemesinin “delilik” olduğunu söylemeye devam etti.

Buna karşılık, Kanal 4 milletvekillerine üreticilerin “uygun bir İskoç ailesi” aradıklarını söylemek için yazdı. Google kutusu.

Kanal 4’ün CEO’su Alex Mahon şunları söyledi: “Katılım dönemi zaten devam ediyor ve Noel’e kadar devam edecek. Buradaki amaç, en az bir İskoç ailesini belirlemek ve bu ailenin bir parçası olacak. Google kutusu Yeni yılda yayınlanacak bir sonraki dizi için oyuncu kadrosu. ”

Ayrıca yayıncının yeni aileyi bulmak için “özel bir oyuncu kadrosuna” sahip olduğunu söyledi.

Mahon ayrıca şikayetlerin yarısının nasıl olduğunu da detaylandırdı.Google kutusu Son sezonunda alınanlar, şovda İskoçların olmamasıyla ilgiliydi.

İskoç İşleri Komitesi başkanı Pete Wishart Milletvekili, Kanal 4’ün kararını kutladı. “İskoçya’da yeteneklerle dolup taşıyoruz ve Kanal 4’ün bu potansiyeli kullanma çabalarını duymaktan memnuniyet duyuyorum” dedi.

Şunları ekledi: “Kanıt oturumumuzda ortaya çıkan bir tema, bir İskoç ailesinin olmamasıydı. Google kutusu. Bazılarının kanala benzer endişelerle yaklaştığı ve genellikle kendilerini bir seçenek olarak sunduğu açıktır. Bu nedenle, bu işe kendini adamış bir ekip görmekten memnuniyet duyuyorum ve başarılı aileyi yeni seride ekranlarımızda görmeyi dört gözle bekliyorum.”

Google kutusu Cuma akşamları Kanal 4’te saat 21.00’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Paris'in 2. Sezon Fragmanında Emily'yi İzledikten Sonra Amour İstiyoruz

Cum Kas 19 , 2021
Paris’te Emily geliyor haute ikinci sezon için. 18 Kasım Perşembe günü Netflix, dizinin ilk fragmanını yayınladı. Lily Collins-komedinin ikinci sezonu – alay konusu olan bolca en sevdiğimiz moda göçmeni için eğlenceler. Aşağıdaki ilk bakışta Emily’nin (Collins), Gabriel ile yattığı için suçluluk duygusuyla boğuştuğu görülüyor (Lucas Bravo), kim vardı sadece Camille’den […]

Arşivler

Kategoriler

Meta