Gordon Ramsay, kızı Tilly Strictly liderlik tablosunun zirvesindeyken gözyaşları içinde


Gordon Ramsay, 2 Ekim Cumartesi gecesi kızı Tilly’nin yarışmasını izlerken gözyaşlarına boğuldu. Kesinlikle Dans Edin.

Ramsay ve eşi Tana, BBC yarışma programının izleyicileri arasındaydı ve 19 yaşındaki kızlarına profesyonel partneri Nikita Kuzmin ile Charleston dansı yaparken destek oldular.

İkili, jüri üyelerinden 34 puan alarak, iş kadını Sara Davies ve Aljaz Skorjanec’in yanı sıra liderlik tablosunun zirvesinde ortak birinci sıraya yerleşti.

Ramsay dansı izlerken kalabalığın içinde ağlarken görülebiliyordu ve Tilly liderlik tablosunun zirvesine çıktıktan sonra tekrar.

İzleyiciler, bir kişinin tweet atması ile sert şefin duygusal yönünü görmeyi çok seviyordu: “Dünyanın en gururlu babası olarak @GordonRamsay ile baş edemiyorum.”

Bir diğeri, “Gordon Ramsay kızıyla gurur duyduğu için ağlayan izleyiciler arasında beni kesinlikle heyecanlandırdı, bu en sağlıklı dizi” dedi.

Yine bu geceki şovda, aktör Greg Wise dansını rahmetli kız kardeşi Clare’e adadı ve Robert Webb, dansından büyük destek aldı. Peep gösterisi başrol oyuncusu David Mitchell.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi geceleri BBC One’da devam ediyor. Yarışmacıların tam listesini buradan okuyun.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

RBI'nin otomatik ödeme kuralı, fintech girişimleri için vergi sıkıntılarına neden olabilir

Paz Eki 3 , 2021
Bombay: Hindistan Merkez Bankası’nın (RBI) otomatik ödeme kuralı, bankaların uyumluluğu sağlamak için ortak bir e-yönetim platformuyla entegre olmaları için platformlar kuran fintech şirketleri için vergi komplikasyonları getirebilir. Fintech şirketleri, özellikle bir Hint vatandaşının bir hizmete abone olduğu işlemlerde, böyle bir düzenleme yoluyla kazandıkları paranın bir kısmı üzerinden % 18 oranında […]

Arşivler

Kategoriler

Meta