Great British Bake Off hayranları, Alman Haftası’ndan sonra Jurgen’e olan aşklarını paylaşıyor


Jurgen kalpleri çaldı Büyük İngiliz Fırında Kapalı Hayranları, Almanya Haftası’nın ardından sosyal medyada kendisine olan sevgisini paylaşan birçok kişiyle birlikte.

Dün akşam (19 Ekim) yayınlanan dizinin bu yılki beşinci bölümünde, GBBO yarışmacıları Almanya’dan yemek tarifleri gördü.

Almanya’nın Kara Ormanı’ndan olduğu için, özellikle bir fırıncı olan BT uzmanı Jurgen üzerinde, meydan okumaları kazanması için çok fazla baskı vardı.

Ancak Jurgen, yarışmacıların maya ile yapılan üç katmanlı bir pasta yapmakla görevlendirildiğini gören gösteri turunda şaşkına döndü. Yargıç Paul Hollywood, meydan okumanın “İngilizleştirilmiş” olduğunu kabul etti, çünkü Alman geleneğinde pasta kademeli olmayacaktı.

Jurgen, mayalı pastasını çikolatalı kuru üzüm, kayısı reçeli ve “sağlıklı bir doz Bavyera içkisi” ile doldurdu, ancak başka bir isim olan Giuseppe tarafından Star Baker unvanına yenildi. fırında pişirmek favori.

Bölümün ardından birçok izleyici Jurgen’e desteklerini paylaştı.

“Jurgen dünyadaki en saf ruhtur. fırında pişirmek” diye tweet attı bir hayran.

“Jurgen soyuldu,” diye ekledi bir başkası.

Jurgen, bu bölümde Freya’nın gösteriden atılan en son yarışmacı olarak ilan edilmesiyle elemeden kaçındı.

Büyük İngiliz Fırında Kapalı Salı geceleri Kanal 4’te devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tahminler: Beyaz Kaplan oyuncusu Adarsh ​​Gourav, Meryl Streep ve Kit Harington ile birlikte iklim değişikliği drama dizisinde rol alacak

Çar Eki 20 , 2021
Hintli aktör Adarsh ​​Gourav, Apple TV+ iklim değişikliği drama dizisinin kadrosuna katıldı ekstrapolasyonlar, Meryl Streep, Kit Harington ve Gemma Chan ile birlikte. Yapımcılığını ve yazısını Scott Z Burns’ün üstlendiği dizide ayrıca David Schwimmer, Sienna Miller, Tahar Rahim, Matthew Rhys ve Daveed Diggs de yer alacak. Özete göre, sekiz bölümlük dizi […]

Arşivler

Kategoriler

Meta