Greg Wise: Strictly yıldızı kim ve Emma Thompson ile ne zaman evlendi?


Kesinlikle Dans Edin aktör Greg Wise’ın yer aldığı yıldızlar arasında bu hafta sonu başlıyor.

55 yaşındaki oyuncu, en iyi Ang Lee’nin 1995 uyarlamasındaki rolüyle tanınıyor. His ve hassaslık. Daha sonra evlenmeye devam edeceği Emma Thompson’ın karşısında John Willoughby’yi canlandırdı.

Wise (gerçek adı Matthew), 1966’da Newcastle’da doğdu. Başlangıçta Heriot-Watt Üniversitesi’nde mimarlık okudu, daha sonra oyunculuk kariyerine devam etmeye karar verdi ve Kraliyet İskoç Müzik ve Drama Akademisi’nde eğitim aldı.

Oyunculuk hayatına sahnede başrol oynayarak başladı. İyi Rockin’ Bu Gece. Wise daha sonra 1990’ların başında bir dizi TV dizisinde ve TV filminde rol almaya devam edecekti. Taggart ve Covington Haçı.

Ancak 1995 yılında ikinci filminde rol aldığında hayatı değişti. His ve hassaslık. Yedi Oscar ve 11 Bafta adaylığı kazanmaya devam edecekti.

2003’te evlenmeye devam edeceği Thompson ile de burada tanıştı. Thompson, Kenneth Branagh’tan yeni boşanmıştı ve Wise, yakın tarihli bir röportajda “çılgınlık içinde bir araya geldiklerini” itiraf etti.

Çiftin 1999’da Gaia adında bir kızı olurken, 2003’te Tindyebwa Agaba adında bir oğulları da evlat edindiler.

D dizilerinde rol alarak dönem draması türünde bir isim yapmaya devam edecekti: Aytaşı, Korsanlar, To Riff Raff Elemanı ve Cranford.

2019’da Wise ve Thompson

(Getty Resimleri)

O zamandan beri, Wise, Galavant, Walking on Sunshine ve A Private War dahil olmak üzere çok çeşitli film ve TV şovlarında yer aldı.

Lord Louis Mountbatten’de oynadı. Taç 2016 yılında ve en son olarak asker eşleri 2018 yılında.

Wise, 2019’da şenlikli filmin hikayesini birlikte yazmak için karısıyla tekrar bir araya geldi Geçen NoelBaşrollerini Emilia Clarke ve Henry Golding’in paylaştığı film.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Oyuncu, başlangıçta bu yıl gösteriyi reddettiğini ancak Thompson tarafından katılmaya ikna edildiğini söyledi.

O yarışıyor kesinlikle bu yıl merhum kız kardeşinin anısına, “Güzel kız kardeşim kocaman bir disko kraliçesiydi. Dünyamızdan neredeyse tam 5 yıl önce parıltılı bir tabutta ayrıldı. Bu onun için. Küçük kardeşinin bunu yapmasından heyecan duyacak olan muhteşem Diva kardeşim.

“Kardeşi dans edemediği için onu kanalize edeceğim – ama ayak parmaklarımı, dizlerimi, kalçalarımı ve kollarımı bu harika dünyaya daldırmaktan heyecan duyuyorum ve onu gururlandırmayı ve açıkçası onu güldürmeyi umuyorum… ”

Kesinlikle Dans Edin 18 Eylül Cumartesi günü saat 19:45’te BBC One’da başlıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Adam Peaty kimdir? Profilde kesinlikle yıldız ve Olympian

Pts Eki 11 , 2021
Olimpik yüzücü Adam Peaty, bu yılki yarışmada yer alan ünlü yarışmacılardan biri. Kesinlikle Dans Edin. 28 Aralık 1994’te doğan Fletcher, Uttoxeter, Staffordshire’da büyüdü. Dokuz yaşındayken kasabada bir yüzme kulübüne katıldı ve 12 yaşındayken yarışlar kazanıyor ve kulüp rekorları kırıyordu. Göğüs vuruşunda uzmanlaşmaya devam etti ve 2016 Yaz Olimpiyatları’nda 100 metre […]

Arşivler

Kategoriler

Meta