Haberlere göre Lena Dunham, Luis Felber ile evlendi


Haberlere göre, Lena Dunham erkek arkadaşı Luis Felber ile evlendi.

NS kızlar 35 yaşındaki yaratıcı, yine 35 yaşındaki Felber ile evlendi, bu hafta sonu İnsanlar dergi.

Dunham, profesyonel olarak Attawalpa olarak bilinen İngiliz-Perulu müzisyenle bir röportajda çıktığını doğruladı. New York Times bu yılın başlarında.

Nisan ayında “Birkaç ay oldu. Kendimi gerçekten şanslı hissediyorum” diyerek Felber’i “şimdiye kadar tanıdığım en harika insan” olarak nitelendirdi.

26 Eylül Pazar sabahı Felber, The Zombies’in “This Will Be Our Year” şarkısını Instagram Story’de kalp ve uzaylı emojileriyle paylaştı.

Çift, ağustos ayında bir film gösterimine katılarak ilk kırmızı halı görünümünü yaptı. Zola Sundance Film Festivali’nin Londra yinelemesinde.

Bağımsız yorum için Dunham’ın temsilcileriyle temasa geçti.

Dunham’ın son halka açık ilişkisi, beş yıl çıktıktan sonra 2018’de ayrıldığı müzik yapımcısı ve söz yazarı Jack Antonoff ile oldu.

Dunham, Lily Collins’in başrolde olduğu yeni bir canlı aksiyon Polly Pocket filmini yazıp yönetmeye hazırlanıyor.

“Polly Pocket benim için çocukluktan kaçtığım sayısız saatlerden sorumluydu – Polly bana anlatacak küçücük bir sihir ve özerklik dünyası verdi, bu yüzden şimdi aynı fikirleri parlak Lily Collins, Robbie Brenner ile işbirliği yapan bir yönetmen olarak ele almak oldukça şiirsel. , Mattel ve MGM,” dedi Dunham Haziran ayında.

“Hem bu tarihi mülke duyduğum sevgiyi hem de genç kadınların onlarla küçümsemeden konuşan akıllı, eğlenceli filmlere ihtiyaç duyduğuna dair derin inancımı taşımaktan çok heyecanlıyım.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Görünüm: Sunucular Covid-19 üzerinden yayın yaptı, yanlış pozitifler aldı

Pts Eyl 27 , 2021
ev sahipleri Görünüm Canlı yayında Kovid-19 testi pozitif çıkanların aslında yalancı pozitif çıktığı ortaya çıktı. ABD sohbet programı, sunucular Ana Navarro ve Sunny Hostin’in bölüm sırasında Covid-19 için pozitif test ettiklerini öğrenmelerinin ardından 24 Eylül Cuma günü kargaşaya düştü. Sunucular, başkan yardımcısı Kamala Harris ile röportaj yapacakları zamandan birkaç dakika […]

Arşivler

Kategoriler

Meta