Hayden Panettiere, uzun bir aradan sonra Instagram’a geri döndü


Hayden Panettiere, yaklaşık altı ay aradan sonra Instagram’a geri döndü.

NS kahramanlar ve Nashville aktör, yeni bir saç modelinin fotoğrafını paylaşmak için sosyal medya sitesinde bir paylaşım yaptı.

Panettiere’nin son gönderisi, Disney Plus filmi hakkında bazı haberleri paylaştığı Nisan ayındaydı. Balinaların Sırları.

Panettiere o zamandan beri oyunculuk yapmadı Nashville, 2018’de son bölümü yayınlandı.

Geçen yıl Panettiere, eski erkek arkadaşı Brian Hickerson tutuklandıktan ve ağır saldırı suçlamasıyla suçlandıktan sonra “başkalarını güçlendirmeyi” umduğunu söyleyerek aile içi şiddet yardım hattının telefon numarasını paylaştı.

Hickerson’ın tutuklandığı haberlerinin ardından Panettiere, Twitter’da paylaştığı bir açıklamada, bir buçuk yıllık ilişkileri sırasında iddia edilen tacize değindi.

30 yaşındaki yazar, “Hikayemin, istismarcı ilişkilerde bulunan diğerlerini ihtiyaç duydukları ve hak ettikleri yardımı almaları için güçlendireceği umuduyla, başıma gelenlerle ilgili gerçeği ortaya koyuyorum” diye yazdı. “Bu adamın bir daha kimseyi incitmemesi için üzerime düşeni yapmaya hazırım.

“Sesimi ve hayatımı yeniden kazanma cesaretini bulmama yardımcı olan destek sistemim için minnettarım.”

Panettiere, kötüye kullanım yardım hattı için çevrimiçi bir bağlantı ve telefon numarası ekledi ve şu sonuca vardı: “Yalnız değilsiniz.”

ile paylaşılan bir açıklamada İnsanlarPanettiere’nin avukatı, “yıllarca psikolojik, duygusal ve şiddetli fiziksel istismar kurbanı olarak acı çektikten sonra” “hayatını geri alma sürecine başladığını” söyledi.

“Hayden, tacizi ve tacizcisi hakkındaki gerçeği paylaşacak gücü ve cesareti buldu ve adaletin yerini bulması için savcılığa yardım etmeyi amaçlıyor. Hayatta kalan biri olarak, zorlu iyileşme yolculuğunun daha yeni başladığının farkında.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Tutuklama, Panettiere’nin Jackson, Wyoming’de tutuklanmasından beş ay sonra Hickerson’a karşı uzaklaştırma emri çıkarması ve yerel pil ve bir polise müdahale ile suçlanmasının ardından geldi. İnsanlar. Hickerson suçlamayı reddetti.

Nisan ayında Hickerson, eşini veya kız arkadaşını yaralamaktan iki ayrı suçtan 45 gün hapis cezasına çarptırıldı. Cezaya ek olarak, dört yıl resmi denetimli serbestlik verildi, aile içi şiddet derslerine katılması ve tazminat vermesi emredildi.

Tecavüz ve cinsel istismar için Güney Londra Rape Crisis tarafından sağlanan Ulusal Yardım Hattı’na 0808 802 9999 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Yardım hattı yılın her günü 12 – 14:30 – 19:30 – 19:30 saatleri arasında açıktır.​Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Strictly Come Dancing hayranları, Pazar sonuçları gösterisinde değişiklik talep ediyor

Sal Eki 5 , 2021
Bazı hayranları Kesinlikle Dans Edin Pazar gecesi sonuçları gösteri formatında bir değişiklik çağrısında bulunduk. Hit BBC dizisi şu anda Cumartesi gecesi yayınlanıyor ve yayınları Pazar günü sonuçların ne olduğunu açıklayan ayrı bir bölüm takip ediyor. Cumartesi günkü performanslar canlı olarak gösterilirken, Pazar günkü bölümler – danslar ve jüri oyları da […]

Arşivler

Kategoriler

Meta