Hayranınız Ondan “Beni Kaçırmasını” İstedikten Sonra Penn Badgley’nin Tepkisini Görün


Bazen, çirkin bir istek sadece tonla değişebilir. Sadece sor Penn Badgley.

Oyuncu, tehditkar bir şekilde aşık karakteri Joe Goldberg’i Netflix’te hayata geçirdiğinden beri. Sen, hayranlar şovun başrol oyuncusuyla olan bağlantılarını ifade etme konusunda pek de ince davranmadılar. Bir izleyicinin en son haberlerini alın cıvıldamak örneğin, 19 Ekim’de sosyal medya platformunda Penn’i etiketleyen ve basitçe “Ayoooo beni kaçır” yazan kişi.

Her ne kadar Penn geçmişte ekrandaki tehlikeli kişiliğine hayran olan izleyicilerle ilgili endişesini dile getirse de, bu sefer oyuncu şaka yollu bir şekilde biraz farklıydı. tweet atmak cevaben, “Neden bilmiyorum ama ‘beni kaçır’ ‘ayoooo’ ile başladığında, tamamen farklı bir çınlaması var ve ben kızgın değilim.”

Bu yeterli değilmiş gibi, Penn’in tweetine yanıt olarak başka bir kullanıcı, karakterinin rezil cam kıyamet kutusunun bir resminin yanına “Zihinsel olarak buradayım” yazdı.

İronik olarak, Penn şu anda eğleniyor olsa da, oyuncu, Ocak 2019’daki bir basın etkinliği sırasında sosyal medyanın anında erişimini kendi avantajına kullanabildiğinden karakterinden de bahsetti. Sen yardımcı yıldız Shay Mitchell.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Great British Bake Off hayranları, Alman Haftası'ndan sonra Jurgen'e olan aşklarını paylaşıyor

Çar Eki 20 , 2021
Jurgen kalpleri çaldı Büyük İngiliz Fırında Kapalı Hayranları, Almanya Haftası’nın ardından sosyal medyada kendisine olan sevgisini paylaşan birçok kişiyle birlikte. Dün akşam (19 Ekim) yayınlanan dizinin bu yılki beşinci bölümünde, GBBO yarışmacıları Almanya’dan yemek tarifleri gördü. Almanya’nın Kara Ormanı’ndan olduğu için, özellikle bir fırıncı olan BT uzmanı Jurgen üzerinde, meydan […]

Arşivler

Kategoriler

Meta