‘Heartland’ Sezon 11 Ağustos 2019’da Netflix’e Geliyor


Heartland – Resim: CBC

Heartland’in 11. Sezonu nihayet Netflix ABD çıkış tarihini aldı. Hayranların en sevdiği Kanada dizisinin 11. Sezonu 1 Ağustos 2019’da Netflix’e geliyor.

Heartland’i hiç deneyimlememiş olanlar için, onu size tanıtmak için sayısız çevrimiçi ortam bulacaksınız. Uzak bir çiftlikte yaşayan bir aileyi iniş çıkışlar süren gerçekçi bir drama. İlişkiler ve sadece kaliteli drama hakkında bir dizi.

Dizi, Netflix ortak yapımı Anne with an E, Kim’s Convenience, Schitt’s Creek ve Wokin’ Moms gibi Netflix’teki birçok şovuna ev sahipliği yapan Kanada’daki CBC’den geliyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Heartland, Netflix’teki çoğu dizi gibi güncelleme almıyor. Bunun yerine, Kanada’da bulunduğu yerden sürekli olarak iki sezon geride. Bazen Netflix bunu düzeltir, ancak Heartland ile henüz bunu yapmaz.

Heartland, 1 Ağustos 2019’da Günahkar’a katılıyor ve ay boyunca yolda sayısız başka film ve dizi var.

İşte 11. sezonun diğer birkaç önemli detayı:

  • 18 bölüm 11. sezondan oluşuyor
  • 11. Sezon, Eylül 2017 ile Nisan 2018 arasında Kanada’da yayınlandı.
  • Sezon finali, IMDb’de dizinin en iyi bölümlerinden biri olarak derecelendirildi.

11. sezon diğer bölgelerde ne zaman Netflix’te olacak?

Diğer bölgelerin çoğu Heartland sezon 11’i aldı.

Birleşik Krallık’taki Netflix, Amerika Birleşik Devletleri’nin önündedir, bu nedenle hizmette zaten 11. ve 12. sezonlar mevcuttur. Ocak 2019’da 11. sezon ve Nisan 2019’da 12 sezon eklendi. Aynı şekilde Netflix Avustralya da bu yıl 11. ve 12. sezonlar eklendi.

Netflix Kanada, geçen Ekim ayında 11. sezonu aldı ancak henüz 12. sezonu almadı.

Seri, yakın zamanda olduğu gibi parlak bir gelecek için ayarlandı. 13. sezon için yenilendi bu muhtemelen 2020’de Kanada’da piyasaya sürülecek.

Zaman içinde “Heartland’in bir sonraki sezonu ne zaman Netflix’te olacak” ana bölümümüzü güncelleyeceğiz, ancak şimdilik, 11. sezonun sonunda Netflix’e ulaşması için heyecanlıysanız, yorumlarda bize bildirin.DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix Orijinalleri Ağustos 2019'da Netflix'e Geliyor

Pts Tem 22 , 2019
Ağustos 2019’da Netflix’e gelecek olanlarla ilgili devam eden önizlemenize hoş geldiniz. Burada, şu anda Mindhunter ve She-Ra ve Güç Prensesi’ni içeren ay boyunca yayınlanması planlanan tüm yeni Netflix Orijinallerini listeleyeceğiz. Ağustos her zaman Netflix için hazinelerle dolu bir ay olmuştur ve Narcos ilk kez 2015’te Ağustos’ta yayına girmiştir. Daha geçen […]

Arşivler

Kategoriler

Meta