Heath Freeman’ın ölümü: 41 yaşında ölen ‘son derece yetenekli’ NCIS yıldızına haraç ödendi


için övgüler yağdı Kemikler 41 yaşında ölümünün ardından yıldız Heath Freeman.

Prosedürel dramada seri katil Howard Epps’i oynayan oyuncu, aynı zamanda dizideki rolleriyle de tanınıyordu. NCIS ve Spartaküs. Ölüm nedeni açıklanmadı.

Freeman’ın ölüm haberi sosyal medyada paylaşıldı Küçük sevimli yalancılar “Seni sonsuza kadar seveceğim @heathmonster RIP.”

Freeman’ın arkadaşları, hayranları ve eski işbirlikçileri, sosyal medyada rahmetli yıldıza övgüler paylaştı.

Aktör Shanna Moakler şöyle yazdı: “Tanrım, güzel arkadaşım, gülüşünü özleyeceğim ve bu hayatı heyecanlı ve eğlenceli hale getirdiğim için harika zamanlarımızı besleyeceğim.”

Yönetmen Ariel Vromen, Moakler’ın gönderilerinden birinin altına yorum yaparak “çok üzücü” olduğunu yazdı.

Aktör Assaf Cohen şunları yazdı: “@heathfreeman’ın vefatını duyduğuma üzüldüm. İlk S. California yapımım, Heath ile South Coast Rep’te bir gösteriydi.

“Klas, ciddi ve tabii ki son derece yetenekliydi. Çok erken gitti. Meleklerin uçuşları, Heath.”

Gitarist Monte Pittman şunları yazdı: “Arkadaşım Heath Freeman’ın gittiğine dair yıkıcı haberi yeni duyuyorum. Afalladım, üzüldüm, kalbim kırıldı ve uyuşmuş bir inançsızlık durumundayım. Tüm başarılarını @davidsullivan @gettinsweenered @thedustinmartin #ripheathfreeman izleyerek kutlayın”

Aktör Shane West, yıldızı Hatırlanması Gereken Bir Yürüyüş, ER ve Gotham, ayrıca haraç ödedi, “Seni çok seviyorum” sözleriyle birlikte bir fotoğrafı yeniden paylaştı.

Bağımsız yorum için Freeman’ın bir temsilcisiyle iletişime geçtik.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Adele One Night Only: Şarkıcının Oprah Winfrey'in CBS'deki röportajından en büyük 5 açıklama

Çar Kas 17 , 2021
Boşanma, beden imajı, ebeveynlik – bunlar Adele’in Oprah Winfrey ile yaptığı samimi, geniş kapsamlı röportajda açtığı konulardan sadece birkaçıydı. Şarkıcı ve ABD’li talk-show sunucusu arasındaki konuşma, 14 Kasım Pazar günü Amerika’da CBS’de iki saatlik özel programın bir parçası olarak yayınlandı. İşte özelden en büyük açıklamalar… Beden imajı Adele, son zamanlarda […]

Arşivler

Kategoriler

Meta