Hellbound: Güney Kore korku dizisi Squid Game’i dünya çapında en popüler Netflix dizisi olarak geride bıraktı


Netflix’in yeni fantastik korku dizisi cehennemlik aştı Kalamar Oyunu akış platformunun küresel düzeyde en popüler dizisi olarak.

Yeni Güney Kore dizisi, mahkumiyetler getiren, bireyleri cehenneme gönderen ve ilahi adalet fikri üzerine kurulmuş dini bir grubun ortaya çıkmasına neden olan dünya dışı varlıkların hikayesini takip ediyor.

Analitik şirketinin verilerine göre FlixPatrol, cehennemlik 20 Kasım’da Netflix’te en çok izlenen dizi oldu. Kalamar Oyunu gösterinin yayınlanmasından sonraki 24 saat içinde 80’den fazla ülkede.

cehennemlik tarafından yönetilir Busan’a giden tren Yeon Sang-ho. Eylül ayında 2021 Toronto uluslararası film festivalinde gösterildi.

Bu yılın başlarında, romantik-komedi dizileri gibi diğer K-Dramalar Memleketi Cha-Cha-Cha ve gerilim gösterisi Benim adım listelerde de üst sıralarda yer aldı.

Kalamar Oyunu, 17 Eylül’de vizyona girmesinin ardından peş peşe 46 gün üst sıralarda yer alarak Netflix’in tüm zamanların en çok izlenen orijinal dizisi oldu.

12 Ekim’de Netflix duyurdu Kalamar Oyunu 111 milyon kişinin distopik dramayı izlemesiyle tüm rekorları kırdı.

Gösteri İngiliz aşk dizisini geride bıraktı Bridgertonİlk 28 gününde 82 milyon kez izlenerek daha önce rekor kıran .

Kalamar Oyunu ayrıca yaklaşık 94 ülkede Netflix’in ilk 10 listesinde yer aldı ve platformun ABD’de 1 numaraya ulaşan ilk Kore dizisi oldu.

Dizi, gizemli bir organizasyonun, hayatlarını değiştirecek miktarda para kazanma şansı için bir dizi ölümcül çocukluk oyununda rekabet etmeleri için borçlu insanları işe aldığı distopik bir gerçekliği araştırıyor.

cehennemlik şimdi Netflix’te yayınlanabilir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Alec Baldwin, yeni kitap iddialarına göre 30 Rock yönetmenine saldırmakla tehdit etti

Sal Kas 23 , 2021
Alec Baldwin bir keresinde sette bir yönetmene saldırmakla tehdit etmişti. 30 Kaya, yeni bir kitap iddia ediyor. Şovun editörü Doug Abel, iddia Mike Roe’nun yeni kitabında The 30 Rock Book: İkonik Gösterinin İçinde, Blerg’den EGOT’a. Roe şöyle yazıyor: “Abel’e göre Alec, [director Adam Bernstein] ve bunu bir kez daha yaparsa […]

Arşivler

Kategoriler

Meta