Hogwarts’a dönüş: Harry Potter, 20. yıl dönümü özel TV şovu için yeniden bir araya gelecek


Harry Potter kadrosu, ilk filmin 20. yıl dönümünü kutlamak için özel bir TV için yeniden bir araya geliyor. Harry Potter ve Felsefe Taşı, gişe rekorları kıran film serisinden.

Aktörler Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint, HBO Max serisinde diğer oyunculara katılacak. Hogwarts’a dönüş Filmin yapımını tartışmak için.

İlk iki filmin yönetmeni Chris Columbus, “filmlerin yapımının ardındaki sihri ve yirmi yıl önce Londra Warner Bros Studios’ta yaratılan güzel aileyi onurlandırmak” için özel TV programına katılacak.

1 Ocak 2022’de yayınlanması planlanan özel programa, transseksüel meseleler hakkındaki yorumları birçok yıldız tarafından kınanmış yazar JK Rowling katılmayacak.

Bununla birlikte Rowling, arşivlenmiş görüntüler aracılığıyla retrospektifte görünecek.

“Bu retrospektif, bu kültürel fenomen tarafından hayatlarına dokunan herkese bir saygı duruşu niteliğindedir – bu olağanüstü film serisine yüreklerini ve ruhlarını döken yetenekli oyuncular ve ekipten, 20 yıl sonra Büyücü Dünyası ruhunu canlı tutmaya devam eden tutkulu hayranlara kadar. Warner Bros’un Küresel Çocuklar, Genç Yetişkinler ve Klasikler bölümlerinin başkanı olan Tom Ascheim dedi.

Robbie Coltrane (Hagrid), Tom Felton (Draco Malfoy), Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) ve Gary Oldman (Sirius Black) dahil tüm yıldızlar, ilk filmin çekildiği Londra’daki orijinal Hogwarts yatılı okul setlerine geri dönecek. .

TV özel programı, Helen Mirren’in ev sahipliğinde Potter hayranları için bir TV bilgi yarışması yarışması da dahil olmak üzere Warner Bros tarafından planlanan birçok etkinlikten biridir.

20. yıl dönümü özel bölümü 1 Ocak’ta HBO Max’te yayınlanmasına ek olarak, 2022 baharında, sinemada yayınlanmasından hemen önce TBS ve Cartoon Network’te yayınlanacak. Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Penn Badgley, Laura Ingraham'ın Fox News'da Netflix'te yayınlanan You ile ilgili gafına yanıt verdi

Çar Kas 17 , 2021
Aktör Penn Badgley, Fox News’den Laura Ingraham ve Raymond Arroyo arasında Netflix dizisi hakkında “komik” değiş tokuşa yanıt verdi. Sen. 16 Kasım Salı günü, Badgley Twitter’da geniş çapta dolaşan klibi paylaştı ve gafın “kesinlikle biraz” olduğunu ekledi. Pazartesi gecesi (15 Kasım), Ingraham ve Arroyo, Ingraham’ın muhafazakar haber ve fikir temelli […]

Arşivler

Kategoriler

Meta