I’m a Celebrity’den Frankie Bridge, son bölümde cumartesi günkü vahiyleri paylaşıyor


Frankie Bridge heyecanlandırdı ben bir ünlüyüm Cumartesi günleri hakkında bir vahiy ile izleyiciler.

Pop yıldızı, 21 Kasım Pazar günü ITV şovunun bu yılki baskısına katıldı ve şu anda kazanmanın favorilerinden biri.

“Up”, “Issues” ve Depeche Mode coverı “Just Can’t Get Enough” sayesinde listelerde başarı elde ettiği The Saturdays’e katılmadan önce S Club Juniors’ın bir parçası olarak ün kazandı.

İngiliz-İrlandalı grup, en iyi hit albümlerini çıkardıkları ve son turlarına başladıkları yıl olan 2008 ve 2014 yılları arasında bir sürü single yayınladı.

Grubun yollarını ayırdığına uzun zamandır inanılıyordu, ancak Bridge, programın son bölümünde ortaya çıktı. ben bir ünlüyüm asla resmi olarak ayrılmadıklarını ve kamp arkadaşlarına “Asla resmi olarak ayrılmadık” dediklerini söyledi.

Bu, izleyicilerin Una Healy, Rochelle Humes, Mollie King ve Vanessa White’dan oluşan grubu geri dönüş için yeniden bir araya gelmeye çağırmalarına neden oldu.

Heyecanlı bir izleyici, “Frankie orada bir Cumartesi günü yeniden bir araya geleceğini işaret ediyor,” diye yazdı ve bir başkası ekledi: “Frankie, Cumartesi günleri resmi olarak ayrılmadı, yani gelecek yıl geri dönüş turu mu diyor?

Frankie Bridge, bu yılki ‘Ben Bir Ünlüyüm’ yarışmasının yarışmacılarından biri

(ITV)

Bir diğeri ekledi: “Bir an önce Frankie Bridge’e Cumartesi günleri yeniden bir araya gelmesi hakkında soru soracak birine ihtiyacım olacak.”

ben bir ünlüyüm her akşam 21.00’de İTV’de devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Steve Burton: Aktör, 30 yıl sonra 'aşı görevi' nedeniyle General Hospital'dan ayrıldı

Çar Kas 24 , 2021
Steve Burton ayrıldığını doğruladı Genel Hastane 30 yıl sonra. 23 Kasım Salı günü Instagram’da yayınlanan bir videoda 51 yaşındaki aktör, oyuncuların sette koronavirüse karşı aşılanmalarının gerekli olduğu bir “aşı zorunluluğu” nedeniyle dizinin kendisini “bıraktığını” açıkladı. Uzun süredir devam eden pembe dizide Jason Morgan rolünü oynayan oyuncu, “Bunu benden duymanızı istedim” […]

Arşivler

Kategoriler

Meta