İşte Jared Padalecki’nin Gilmore Girls Hayranlarından Neden Özür Dilediği


Jared Padalecki Dean Forester’ı oynama zamanı hakkında birkaç seçim sözü var.

5 Ekim’de hit dizi gilmore kızlar resmi olarak büyük 2-1’i çevirdi ve şovun yıldönümünü kutlamak için Netflix, diziye iç açıcı bir mesaj adadı. heyecan. Yayın hizmetinden gelen bu özel haykırış, aktörün gösteri ilk kez 2000 yılında gösterime girdiğinde ortaya çıktığı için şaka yollu bir şekilde özür dilemesine neden oldu.

Netflix, 5 Ekim’de pilot bölümden birkaç fotoğrafın yanı sıra, aralarında Jared’in de yer aldığı “Gilmore Girls ilk kez 21 yıl önce bugün prömiyer yaptı” diye yazdı. “Bizi televizyon tarihinin en büyük anne-kız ikililerinden biriyle tanıştırıyor, bizi sonsuz sayıda alıntılanabilir diyalogla kutsuyor ve nesillerin tuhaf ama çılgınca ilginç Stars Hollow’da yaşamasını sağlıyor.”

NS Doğaüstü Dizi yayınlandığında henüz 18 yaşında olan yıldız, gönderiye şu yanıtı verdi: “Dişler için üzgünüm… Ve alın… (“beş”-kafa?..?) İyi ki bunlara dönüşmüşüm.” Netflix, oyuncunun yorumuna mükemmel bir şekilde yanıt verdi ve “Sıfır özür gerekli efendim” yanıtını verdi.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Rachel Maddow cilt kanseri ameliyatı geçirdi, başkalarını 'kontrol etmeye' çağırdı

Cum Eki 8 , 2021
Rachel Maddow cilt kanseri ameliyatı olduğunu açıkladı. TV sunucusu haberi MSNBC programında duyurdu, Rachel Maddow Gösterisi, dinleyicilerine “hızlı bir kişisel meseleyi ele almak” istediğini söyleyerek. Maddow, boynundaki kanserli bir beni çıkarmak için ameliyat olduğu için birkaç gün gösteriden uzak kaldığını açıkladı. Sunucu, izleyicilerini vücutlarındaki değişiklikler konusunda uyanık olmaya teşvik etmeye […]

Arşivler

Kategoriler

Meta