Jack Fincham geçen Noel’de intihar etmeye çalıştığını söyledi


aşk adası Kazanan Jack Fincham, geçen Noel’de dibe vurduktan sonra kendi hayatına son vermeye çalıştığını itiraf etti.

2018’de Dani Dyer ile birlikte dizinin dördüncü sezonunu kazanan Fincham, podcast’te şu yorumları yaptı: Steven Sulley Stüdyosu.

Fincham, pandemi sırasında iş kurumaya başladıktan sonra “kontrolden çıktığını” söyledi.

İşlerin seyrekleşmesi ve paranın tükenmesiyle Fincham “kötü şeyler yapmaya” başladığını itiraf etti.

Devam etti: “Noel zamanı aşırı doz aldım, dostum. Gitmeye hazırdım. Burada olmak istemedim. Düşünmek üzücü.”

Fincham, tartışmalı realite şovunun yıldızlarına yeterince destek vermediği için ITV’yi eleştirerek devam etti: “Bence onlardan daha fazla rehberlik olmalı. ‘Dinleyin bu parayı kazanacaksınız – yatırım yapın, onunla bir şeyler yapın’ desinler.”

Realite yıldızı, şovu kazandığından beri zihinsel sağlık mücadeleleri hakkında da ayrıntılara girdi: “Yapı yoktu. Bütün bu zaman ve tüm bu para benim elimdeydi. Becerdim diyemem ama o yapı olmadan paramparça oldum. Bunalımdaydım. Bu sadece, paranın tükendiği ve kötü manşetlerden dolayı işlerin kuruduğu geçen yıl oldu. Ben kötü biri değilim ama bazen iyi insanlar kötü şeyler yapar.”

Devam etti: “Benim için dibe vuran şey, kazandığım parayı kazanmak değildi ve sadece bazı noktalarda burada olmak istemediğimi hissediyordum. Bunu daha önce hiç söylemedim.”

Jack Fincham ve Dani, Alex George’a tavsiye veriyor

(Rex Özellikleri)

Fincham, şu anda çok daha iyi bir yerde olduğunu ve sabit bir şirket kurduğunu ve profesyonel boksu denemek istediğini söyleyerek sözlerini tamamladı.

Yorum için ITV’ye başvurulmuştur.

Eğer sıkıntı ve tecrit duyguları yaşıyorsanız veya bununla başa çıkmakta zorlanıyorsanız, The Samaritans size destek sunar; 116 123 (Birleşik Krallık ve ROI) numaralı telefondan güvenle biriyle ücretsiz olarak konuşabilir, jo@samaritans.org adresine e-posta gönderebilir veya size en yakın şubenin ayrıntılarını öğrenmek için Samaritans web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ABD’de ikamet ediyorsanız ve sizin veya tanıdığınız birinin şu anda zihinsel sağlık yardımına ihtiyacı varsa, 1-800-273-TALK (8255) numaralı telefondan Ulusal İntiharı Önleme Yardım Hattını arayın. Yardım Hattı, haftanın yedi günü, günün 24 saati herkese açık olan ücretsiz, gizli bir kriz yardım hattıdır.

Başka bir ülkedeyseniz, gidebilirsiniz. www.befrienders.org yakınınızda bir yardım hattı bulmak için.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix'teki en iyi 10 eğitici şov

Çar Eki 6 , 2021
Okullar, Covid-19’u kontrol etmek için daha sert önlemlerin bir parçası olarak İngiltere’deki çoğu çocuğa bir kez daha kapatıldı. Pek çok ebeveyn, evde eğitim rutinlerini nasıl eğlenceli ve yaratıcı tutacaklarına dair fikirleri tükeniyor olacak. İyi haber şu ki Netflix, tarih gösterilerinden su filmlerine kadar çocukları eğitmek ve eğlendirmek için bol miktarda […]

Arşivler

Kategoriler

Meta