Jake Gyllenhaal, Sam Hargrave’in süper kahraman filmi ‘Prophet’te rol alacak


LOS ANGELES: Hollywood yıldızı Jake Gyllenhaal, süper kahraman filmi “Prophet” için “Extraksiyon” yönetmeni Sam Hargrave ile birlikte çalışıyor.

Yazar Rob Liefeld’in Image çizgi roman serisine dayanan proje Studio8’den geliyor. Deadline’ın bildirdiğine göre, Marc Guggenheim tarafından uyarlanan bir senaryodan Hargrave tarafından yönetilecek.

Gyllenhaal, İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru Almanlar tarafından askere alınan ve kendisine insanüstü güç veren bilimsel deneylere tabi tutulan John Prophet’i oynayacak.

Film, Prophet’in ailesini beslemek için II. Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru bir Alman deneyi için gönüllü olduğunu görecek.

“Bir bombalama onu diri diri gömdükten ve 20 yıl yeraltında tuttuktan sonra 1965’te yeniden uyanır ve o da Peygamber için pek iyi değildir.

Resmi olay örgüsünde, “Dünya onsuz devam etti, kızı ona içerliyor ve KGB ajanları onun kanından süper askerler yaratmak için peşindeler” dedi.

“Prophet”in yapımcılığını Studio 8’den Jeff Robinov ve John Graham ile Prime Universe Films’den Adrian Askarieh, Rob Liefield ve Brooklyn Weaver üstlenecek.

Gyllenhaal şu ​​anda bu ayın başlarında Netflix’te yayınlanan Antoine Fuqua’nın yönettiği “The Guilty”de yer alıyor. Daha sonra Michael Bay’in suç draması “Ambulance”da başrolde Yahya Abdul-Mateen II ile oynayacak.

Hargrave ilk uzun metrajlı yönetmenliğini Chris Hemworth’ün başrolünde oynadığı “Extraksiyon” ile yaptı ve şu anda hit Netflix filminin devamı üzerinde çalışıyor.

.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Polis, Woody Harrelson'ın Washington'daki otelde nefsi müdafaa sırasında bir adama vurduğunu söyledi.

Cum Eki 8 , 2021
Polise göre, Woody Harrelson (6 Ekim) Çarşamba gecesi Washington DC’deki bir otelin çatı katındaki barda fiziksel bir münakaşaya karıştı. NS Gerçek dedektif Polis sözcüsü Dustin Sternbeck, aktörün ünlü Watergate Oteli’nde kendisine “akciğer atan” bir adama vurduğunu söyledi. Washington post. Harrelson herhangi bir suçlamayla karşı karşıya değil ve müfettişler, eyalette Watergate […]

Arşivler

Kategoriler

Meta