Jameela Jamil, insanların erkek arkadaşı James Blake’in yeni albümünde yapımcı kredisine inanmadığını söyledi


Jameela Jamil, erkek arkadaşı James Blake’in yeni albümü üzerinde çalışmadığını iddia eden eleştirmenleri vurdu.

Oyuncu ve aktivist, dizideki 12 parçanın dokuzunda yapımcı olarak itibar görüyor. Kalbinizi Kıran Arkadaşlar, 8 Ekim Cuma günü yayınlandı. Okuyabilirsin BağımsızAlbümün incelemesi burada.

2015’ten beri Blake ile ilişkisi olan Jamil, 9 Ekim Cumartesi günü paylaştığı bir tweet’te, hayal kırıklığını albümün prodüksiyonunda yer aldığına inanmayan hayranlarıyla paylaştı.

“Çoğunlukla kadınlar, erkek arkadaşımın müziği üzerinde gerçekten çalışamayacağım konusunda ısrar ediyor ve beni iyi biri olarak kabul etmiş olmalı… 8 yıl DJ’dim ve ondan önce 6 yıl müzik eğitimi aldım.” Jamil tweet attı ve yorumların “kadınların neden üretmeyi takip etmediği sorununun bir parçası” olduğunu da sözlerine ekledi.

Instagram’da, iyi yer star, Blake’in önceki albümlerindeki çalışmaları nedeniyle benzer eleştirilerle karşılaştığını söyleyerek duruşunu ikiye katladı.

“Erkek adam. James, bu albümde övgü almak için benimle savaşmak zorunda kaldı çünkü internetten çok önceden bıkmıştım” diye yazdı. “Bu kadın düşmanlığının bir başka komik yanı da şarkıları sevdiklerinde benim müzikal katkıma inanmamaları. Bir şarkıyı beğenmezlerse birdenbire ben üretebilirim ve hepsi benim hatam ve her şeyi tek başıma ürettim!”

Jamil, hayranlarına şunları söyledi: “Umarım şu anda dünyanın neresinde olursanız olun, çalışmanızın hakkını veriyorsunuzdur. Umarım biliyorsundur ki başarılarına inanmıyorsan… bu senin bir yansıman değil… bu, senin etkileyici olabileceğine inanamayacak kadar başarısız, korkak ve kendine güveni olmayan insanların bir yansımasıdır.

“Her sektörde her seviyede oluyor. Bana bile. Kendime güvenmesem bile, erkek arkadaşım sessizce bana kredi verdi. Bu bokta beraberiz. Temsil önemlidir. İnanmak, beğenilmek, anlaşılmak ya da onaylanmak bizim sorumluluğumuz değil.”

Kalbinizi Kıran Arkadaşlar şimdi çıktıSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Russell T Davies, Nadine Dorries'e BBC'nin 'elitizm' yorumlarını eleştirdi: 'Kadın tam bir aptal'

Cts Eki 9 , 2021
Russell T Davies, kültür sekreteri Nadine Dorries’i “lanet bir aptal” olarak damgaladı. Muhafazakar politikacı, geçen ay görevi Oliver Dowden’dan devralarak yeni görevine atandı. İlk birkaç haftasında BBC’ye saldırdı, şirketin ebeveynleri orada çalışan insanlarla dolu olduğunu ve onu “elitist” ve “züppe” olarak nitelendirdiğini iddia etti. Ile konuşmak ben, Bir günah Yaratıcı […]

Arşivler

Kategoriler

Meta