James Corden, Late Late Show şakaları üzerine BTS hayranlarının tepkisine hitap ediyor: ‘Biri bana bugün öleceğimi umduklarını söyledi’


James Corden, bu yılın başlarında Koreli pop grubu BTS hayranlarından aldığı tepkilere değindi.

NS Geç Geç Gösteri sunucu Eylül’de Army üyeleri (BTS hayranları için ortak terim) tarafından gece geç saatlerde yaptığı sohbet programında yaptığı yorumlar nedeniyle eleştirildi.

Grubun bir BM zirvesindeki görünümüne atıfta bulunan Corden, BTS’in hayran kitlesini “15 yaşındaki kızlardan” oluşan bir grup olarak nitelendirmeden önce grubu “oldukça sıra dışı ziyaretçiler” olarak tanımladı.

Grubun dün akşamki (23 Kasım) bölümünde kendileri ile konuşan Geç Geç Gösteri, Corden tepkiyi tartıştı ve ikinci yoruma geri döndü.

“Hiçbir şekilde kimseyi rahatsız etmediğini düşündüğüm iki şaka yaptık” dedi.

Daha sonra hayran kitlesinin yalnızca 15 yaşındaki kızlardan oluştuğu konusundaki yorumunun “elbette doğru olmadığını” kabul etti ve kendisinin “Dünya gezegenindeki en büyük BTS hayranlarından biri” olduğunu iddia etti.

“Daha önce Ordunun o tarafında hiç bulunmadım,” dedi.

O zamanki tepkisini hatırlayan Corden, rol arkadaşına şunları söylediğini hatırladı: “Biri bana bugün öleceğimi umduğunu söyledi.”

“Bu aşırı hissettirdi,” dedi, “hissettiklerime cevaben iki oldukça zararsız şakaydı.”

Ancak Corden daha sonra bazı BTS hayranları tarafından gerçekleştirilen hayır işlerine dikkat çekerek şunları vurguladı: “Seni kesinlikle seviyoruz ve tüm Orduyu seviyoruz. “Onları üzecek bir şey yapma ihtimali… Bu duygudan hiç hoşlanmadım.”

Grup olayı iyi bir mizahla ele aldı ve Corden’ın özrünü kabul ettiklerini söyleyerek şaka yaptı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

X Factor yıldızı Katie Waissel, şüpheli kalp krizinden sonra sağlık güncellemesini paylaştı

Per Kas 25 , 2021
Önceki x faktörü yarışmacı Katie Waissel, şüpheli bir kalp krizi geçirdikten sonra bir sağlık güncellemesi yaptı. Bu ayın başlarında hastaneye kaldırılan 35 yaşındaki şarkıcı, sağlık korkusundan kurtulurken bu haberi takipçileriyle paylaştı. Watford’daki sağlık görevlilerini, acil servisleri aradıktan sonra evine ulaşmadaki hızları için övdü. bir takipte Instagram 24 Kasım Çarşamba günü […]

Arşivler

Kategoriler

Meta