James Gandolfini kovulmuş bir Soprano yazarını akşam yemeğine çıkardı


James Gandolfini bir keresinde sopranolar kovulduğu gün akşam yemeğine çıktı.

Gösterileri yaratmaya devam eden Todd Kessler hasarlar ve Nesillerini, kovuldu sopranolar üçüncü sezonun bitiminden sonra showrunner David Chase tarafından.

Kitapları için dizinin yıldızları Michael Imperioli ve Steve Schirripa ile konuşan Bu Sabah UyandımŞovun tarihini ayrıntılarıyla anlatan Kessler, Gandolfini’nin serbest bırakıldıktan sonra onu teselli ettiğini söyledi: “Jim o gün işini bitirdikten sonra beni aradı. Olanları biliyordu ve ‘Seni dışarı çıkarıyorum’ dedi.”

Kessler, Gandolfini’nin kendisini New York’ta bir restorana götürdüğünü ve merhum oyuncunun kovulmasına rağmen onu dizide yazar olarak tanıtacağını söyledi.

Yanıt olarak Kessler, “Büzüldüm, çok utandım. Ama umursamadılar. Biraz konuştuk, güldüler ve sonra Jim bana dedi ki – ve bu gerçekten Jim’le sonsuza kadar benimle kalacak anlardan biriydi – dedi ki: ‘Küçülmüyorsun. Kafanı takacak hiçbir şeyin yok.”

Kessler ayrıca Gandolfini’nin ona şöyle dediğini hatırladı: “Başını dik tutuyorsun ve harika bir iş çıkardığını biliyorsun.”

‘Amerikan Rüyasının boşluğu hakkında’: ‘Sopranos’ta Steve Schirripa, Michael Imperioli ve James Gandolfini

(Alami)

Kessler, ortak yazarlığı için Emmy’ye aday gösterildi eğlence evi, ikinci sezonun finali sopranolar Chase ile.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben Bir Ünlüyüm: David Ginola kimdir ve kimin için futbol oynadı?

Sal Kas 23 , 2021
David Ginola, en son seride yarışacak yarışmacılardan biri. Ben Bir Ünlüyüm… Çıkar Beni Buradan! 54 yaşındaki Ginola, 1990’ların sonlarında Newcastle, Everton ve Tottenham Hotspur da dahil olmak üzere bir dizi Premier Lig takımında oynayan Fransız eski bir futbolcu ve futbol uzmanı. İngiltere’ye taşınmadan önce Ginola, Paris Saint-Germain için oynadı ve […]

Arşivler

Kategoriler

Meta