James Gandolfini, Sopranos’un başrol oyuncusu çıplak sahneden rahatsız olunca müdahale etti: ‘Söz veriyorum arkandayım’


James Gandolfini bir keresinde başrol oyuncularından birini korumuştu. sopranolar Yeni bir kitaba göre, istenmeyen bir çıplak sahneyi çekmek zorunda kalmaktan.

Anekdot şurada anlatılıyor: Bu Sabah UyandımDizinin iki yıldızı, Christopher Moltisanti ve Bobby Bacala’yı oynayan Michael Imperioli ve Steve Schirripa tarafından yazılan dizinin sözlü tarihi.

Kitapta, üçüncü ve dördüncü sezonlarda Meclis Üyesi Ronald Zellman’ı oynayan konuk oyuncu Peter Riegert, dördüncü sezonun yedinci bölümünü çekerken Gandolfini’nin müdahalesini hatırlıyor.

“Ben ortaya çıkıyorum [table] oku ve ne yapacağımı öğren, ”dedi Riegert (aracılığıyla içeriden öğrenen). “Sahne, Tony’nin canlı pisliğimi kemerle dövdüğüydü, ama sahne açıklamasında iç çamaşırımı çıkardığı yazıyor… Çıplak olacaktım. Bana kalırsa, bu konuda bir ön bilgi almak isterdim.”

Riegert, sahne değişikliğinden “mutlu olmadığını” söyledi. Gandolfini onu kontrol etti ve bunu keşfetti ve dizinin yaratıcısı David Chase’i tam ön çıplaklığın kaldırılması için çağırdı.

Riegert, “Kovulup kovulmayacağımı bilmiyordum ama Jimmy bana ‘Ne yapmaya karar verirsen ver, sana söz veriyorum arkanı kollayacağım’ dedi.

“Sorun şu ki, o masa okumasında, Jim’in yüzüme bakarak, bir aktörün başının dertte olduğunu fark ettiğini fark etmemiştim. Ve o benim seçimim olsun diye yaptı.”

Okuyabilirsin Bağımsız‘in Imperioli ve Schirripa ile son röportajı burada.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jonas Brothers'ın Yeni Promosyonda Kavrulmasını İzleyin

Çar Kas 17 , 2021
Bu Şükran Günü’nde sıcak koltuktaki tek şey hindi değil. Kevin Jonas, Joe Jonas ve Nick Jonas için kendilerini hazırlıyorlar Jonas Brothers Aile Kızartması 23 Kasım’da, Emmy ödüllü komedyen tarafından barındırılan Kenan Thompson. İtibaren Pete Davidson ile Niall Horan, kardeşleri kavuran ünlülerin kapsamlı bir listesi var ve bu E’nin görünüşünden! özel […]

Arşivler

Kategoriler

Meta