James Nesbitt draması, gösteri tam dolu benzin istasyonunu devraldıktan sonra sürücüleri öfkelendiriyor


James Nesbitt’in başrolde olduğu yeni bir drama için kullanılırken tam dolu bir benzin istasyonundan geri çevrilen İngiliz sürücüler hayal kırıklığına uğradı.

Oyuncu, Güney Londra’daki Vauxhall’daki bir Texaco garajında, Channel 4′ polis şovu için çekim yaparken görüntülendi. Şüphelenmek, İngiltere’nin yakıt krizinin yedinci gününde.

Müşterilerin, pompaların yalnızca bir gece önce yeniden doldurulması nedeniyle (30 Eylül Perşembe sabahı) yedi saat boyunca garajda yakıta erişemedikleri bildirildi.

Buna göre Güneş, çekimler devam ederken halkın girmesini engelleyen tabelalar asıldı.

Yakıt kuyruğundaki bir ambulans şoförü gazeteye şunları söyledi: “Nesbitt’in yeni programı hangi noktada NHS personeli ve diğer çaresiz sürücülerin tankları doldurmasından daha önemli?

“Dün gece buradaydım ve dolduramadım. Saatlerce kuyrukta bekleyenler vardı. Geri çevrildiğimizde birçok sürücü sinirlendi, küfürler yağdırdı ve korna çaldı.”

Adını Suki olarak veren akaryakıt istasyonunun bağımsız sahibi yayına şunları söyledi: “Plan, halkın pompaları kullanmaya devam etmesine izin vermekti. Ne yazık ki kasalarımızın bilgisayar sistemi başarısız oldu, bu yüzden yakıt servisi yapamadık. Bu bir tesadüf.

“Film ekibinin içeri girmesine izin vermekle sözleşme gereği yükümlü olduğumuz için çekimi iptal edip kalan pompaları açamadık. Ekibe mümkün olduğunca çabuk olmalarını söyledik ve sabah 7 civarında yeniden açabildik. Yakıt fiyaskosu hakkında hiçbir fikrimiz olmadığında burada çekimler aylarca ayarlanmıştı, ki bu açıkça bizim yapımımız değildi.

“Çok talihsiz bir durumdu ama sürücülerin yanındayız.”

Ancak Kanal 4’ün bir sözcüsü, acil servislerin yakıt ikmali yapmasına izin vermek için bir keresinde çekimlerin durdurulduğunu söyledi.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Ön avlu Perşembe günü gece yarısından sabah 5’e kadar kullanıldı, bu süre zarfında bölge güvenli bir şekilde kordon altına alındı, oyuncular, ekip ve ekipmanlar sürücüler tarafından uzaktan açıkça görülebiliyordu.”

Birleşik Krallık’ta 100.000’den fazla kamyon şoförünün bulunmadığının tahmin edildiğinin bildirilmesinin ardından, ülke çapındaki müşteriler bir haftadan fazla bir süredir panik içinde benzin satın alıyor ve birçok benzin istasyonu boş kaldı.

Ortaya çıkan yakıt kıtlığı, saatlerce süren kuyruklar, benzin istasyonunun ön avlularında çıkan kavgalar ve kilit işçilerin işe gidememesi gibi yaygın aksamalara yol açtı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tilly Ramsay kimdir ve Strictly yıldızı kaç yaşındadır?

Cts Eki 2 , 2021
Televizyoncu Tilly Ramsay, bu yılki dizi için dans pistine çıkan ünlü yarışmacılardan biri. Kesinlikle Dans Edin, ama aslında o kim? Ramsay tartışmasız kesinlikle 2021 kadrosunun en büyük soru işareti, şovun yıldızlarından biri olarak onaylandıktan sonra kafa karışıklığı yarattı. Ama o süre NS Gordon Ramsay’ın kızı, bu onun tek şöhret iddiası […]

Arşivler

Kategoriler

Meta