Jeff Johnson ölümü: Tiger King yıldızı 58 yaşında öldü


Netflix belgeselinde rol alan Jeff Johnson kaplan kral, 58 yaşında öldü.

Johnson, 2020 serisinin dördüncü bölümünde yer alan eski sürüngen satıcısıydı.

Buna göre TMZ, eşinin gözü önünde intihar ederek öldü.

Yayın tarafından elde edilen bir olay raporu, Johnson’ın karısıyla tartıştığını ve kavga sırasında intihara teşebbüs ettiğini belirtiyor.

Rapor, karısının 911’i aradığını ve sağlık görevlileri geldiğinde Johnson’ın nabzının olduğunu ekliyor. Ancak hastaneye kaldırılan Johnson’ın hayatını kaybettiği açıklandı.

Johnson, konu olan Joe Exotic’in eski bir arkadaşıydı. kaplan kral. Hit dizide yer aldığı sırada, Exotic’i tartıştı ve Exotic’in hayvan hakları aktivisti rakibi Carole Baskin hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Dizi kısa süre önce olumsuz eleştiriler alan bir takip dizisi için geri döndü.

Samaritans ile 116 123 numaralı telefondan ücretsiz olarak herhangi bir telefondan ücretsiz olarak arayarak, jo@samaritans.org adresine e-posta göndererek veya adresini ziyaret ederek onlarla iletişime geçebilirsiniz. www.samaritans.org Size en yakın şubenin detaylarını bulmak için.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bridgerton 2. Sezonun Çekimleri Bitirildi: Bildiğimiz Her Şey

Sal Kas 23 , 2021
Quinn’in kitapları kahramanlarına “sıkıca odaklanmış” olsa da, gösteri bize çizginin aşağısında olan şeylere dair ipuçları verdi – örneğin, hikayesinin anlatıldığı Penelope ve Colin’in yavaş yavaş yanması gibi. kitap dört. Quinn bunu asla düşünmediğini söylüyor. “Bir yazarın bakış açısından, büyüleyici ve parlaktı çünkü okurken [the scripts], inanılmaz gurur vericiydi çünkü yazarların […]

Arşivler

Kategoriler

Meta