Jeff Probst: Survivor sunucusu kaç yaşında ve evli mi?


Hayatta kalan Bu ay ekranlarımıza geri döndü ve uzun süredir ev sahibi Jeff Probst, yaklaşan 41. sezonu için diziye öncülük ediyor.

Probst ev sahipliği yaptı Hayatta kalan 2000 yılında kuruluşundan bu yana ve o zamandan beri gösteride sabit olmuştur.

FX ağında televizyona başladı, ev sahipliği yaptı arka sohbet, izleyici sorularını okuyup yanıtladığını gösteren yarım saatlik bir talk show. Aynı ağ için Probst, komedyen Orlando Jones ile birlikte ev sahipliği yaptı. Ses Efekti.

Oradan, 59 yaşındaki ev sahipliği yapmak için VH1’e taşındı. Rock’n Roll Tehlikesi!, orijinal üzerinde bir riff Tehlike! tamamen 1950 sonrası popüler müzikle ilgili sorulara odaklanan yarışma programı. Probst, 2001’de iptal edilmeden önce gösterinin 100 bölümünü filme aldı.

Probst ayrıca kendi uzun metrajlı filmini yazıp yönetti. Bulucu Ücreti, bulunan bir piyango bileti etrafında dönen bir gerilim filmi. Genç Ryan Reynolds’ın yanı sıra James Earl Jones, Robert Forster ve Matthew Lillard gibi tanınmış yıldızlar da rol aldı.

Film genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve Rotten Tomatoes’da yüzde 60 puan aldı.

Probst, 2014 yılında ikinci bir film yönetti. Öp beni, hangi yıldız Mayalar MC aktör Sarah Bolger ve Hannah Montana yıldız, Emily Osment. Filmde Rita Wilson, Jenna Fischer ve Missi Pyle da yer aldı.

Sunucu kısa süre önce hayranlarına eski ve popülaritesi hakkında hitap etti Hayatta kalan, “21 yıldır bizimlesiniz, minnettarız. Bu şovu yapmayı seviyoruz, şu anda burada daha fazlasını yapıyoruz. Yani Hayatta kalan 41, üçüncü on yılın başlangıcı olacak Hayatta kalan, Eylül ayında gösterime giriyor. Umarım beğenirsiniz, yeni şeyler deniyoruz.”

Çoğunlukla işgal altındayken Hayatta kalan galasından bu yana, gündüz talk show’a da ev sahipliği yaptı, Jeff Probst Gösterisi 2012 ve 2013 yılları arasında sadece bir sezon sonra iptal edilmeden önce.

(Getty Resimleri)

Probst ayrıca çeşitli sitcomlarda kendisi olarak göründü. İki ve yarım adamlar, Annenle nasıl tanıştım ve Parçalar halinde yaşam.

Önce psikoterapist Shelley Wright ve ardından 2011 yılında evlendiği Lisa Marie Russell ile iki kez evlendi.

41. Sezon Hayatta kalan 22 Eylül’de CBS’de prömiyer yapacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Survivor 41. sezon TV'de ve internette nasıl izlenir?

Per Eki 21 , 2021
hit realite şovunun 41. sezonu Hayatta kalan burada. Devam eden pandemi nedeniyle 2020’de yayınlanmayan yeni sezon 22 Eylül 2021’de gösterime girdi. Seyahat kısıtlamaları başlangıçta oyuncuların ve ekibin film çekmek için Fiji’ye gitmesini engelledi, ancak şimdi önümüzdeki sezon için uzun zamandır devam eden evine dönüyor. Uzun süredir sunucu olan Jeff Probst, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta