Jennifer Garner komik bir şekilde yanlış numaraya bir selfie gönderiyor: ‘Alçakgönüllü’


Jennifer Garner, eski biriyle iletişim kurmak için yanlışlıkla yanlış numaraya bir selfie gönderdi takma ad yardımcı yıldız.

Oyuncu, hafta sonu paylaştığı bir Instagram gönderisinde mizahi olayı hatırlattı.

49 yaşındaki Garner, hit casus dizisinde Garner’ın karşısında rol alan Carl Lumbly olduğuna inandığı biriyle yaptığı metin alışverişinin ekran görüntüsünü yayınladı. takma ad.

“Carl — bu Jen G. İşte kanıt geliyor,” diye mesaj attı Garner. NS 13 Devam ediyor 30 kişi “Yanlış numara” yanıtını verdiğinde star zaten bir özçekim gönderme sürecindeydi.

“Hahaha,” diye yanıtladı Garner. “Pekala bu benim!”

Aktör fotoğrafa şöyle bir not düştü: “Birine sen olduğunu kanıtlamak için bir kere selfie çektiğini biliyor musun? Ve dünyaya yayıldığı gibi bir ‘yanlış numara’ mesajı alın. Eh, bu alçakgönüllü, değil mi? ”

Gönderisine şu hashtag’lerle eşlik etti: “IfYouAreWorkingWithCarlLumbly #PleaseTellHimImLookingForHim #BristowAndDixon.”

Garner ve Lumbly, casusluk gerilim filminde sırasıyla Sydney Bristow ve Marcus Dixon olarak rol aldı.

Hit dizisi 2001 ve 2006 yılları arasında yayınlandı. Oyuncu kadrosu bu hafta başlarında 20. yıl dönümünü kutlamak için bir araya geldi. takma adprömiyeri 30 Eylül’de.

Sonrasında takma ad, Lumbly oynamaya devam etti doktor uyku Marvel’ın yanı sıra Şahin ve Kış Askeri.

Garner’ın eski kocası Scott Foley kısa süre önce çiftin ilişkisi hakkında konuştu ve “temas halinde olmamalarına rağmen” her şeyi “medeni” tuttuklarını açıkladı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

2021'de Netflix'e Eklenen En İyi Yeni Kore Dizileri ve Filmleri

Pts Eki 4 , 2021
2021’de Netflix’teki en popüler içeriklerden bazıları Güney Kore’den geldi. Her yeni ay çok sayıda heyecan verici drama, gerilim ve romantizm getirdi ve aşağıda 2021’de şimdiye kadar Netflix’te en iyi Güney Kore içeriği olduğunu düşündüğümüz şeyleri listeleyeceğiz. K-Pop ve K-Dramalar arasında, Güney Kore, şu anda Batı medyası üzerinde en büyük etkiye […]

Arşivler

Kategoriler

Meta