Jeremy Clarkson, çiftlik kazasında neredeyse bacağını kaybettiğini söyledi


Jeremy Clarkson, çiftliğinde bir kazada bacağını kaybetmekten kıl payı kurtulduğunu söyledi.

TV sunucusu başrolde Clarkson’ın ÇiftliğiCotswolds’da sahip olduğu topraklarda ekin yetiştirdiğini ve çiftlik hayvanlarına baktığını görüyor.

hakkında konuşmak Jonathan Ross Gösterisi yeni kitabı hakkında Diddly Squat: Çiftlikte Bir Yıl, “Tarımda, diğer tüm endüstrilerin toplamından daha fazla kaza olduğunu” söyledi.

61 yaşındaki Clarkson kendi deneyimini açıklayarak şunları söyledi: “Teleskobik yükleyici denen bir şeye sahibim, bu bir JCB meselesine benziyor. ‘Sadece ön tarafını itmek için kullanacağım’ diye düşündüm. [fence] gönder.’

“Yerin yarısına geldi ve çit üzerine yaslandı ve geri döndü. Bacağımı nasıl koparmadı… Bir hafta düzgün yürüyemedim. Bu, çeyrek tonluk bir çit direğiydi.”

Clarkson çiftliği 2008’de satın aldı ve bir köylü tarafından yönetiliyordu, ancak 2019’da emekli olduğunda Clarkson, çiftliği kendisinin yönetip yönetemeyeceğini görmeye karar verdi.

Belgesel dizisinin nasıl ortaya çıktığını anlatan Clarkson, “Bu bir kazaydı. Sözleşmeye bağlıydım – kendi başıma bir program yapmak zorundaydım. ‘Terminal 5’ten biraz sıkıldım’ diye düşündüm. Evde, çiftlikte çekim yapacağım.

“Çiftçi olmayı denemenin ve öğrenmenin ne kadar güzel bir program olacağını düşündüm. Orayı gerçekten seviyorum.”

(Amazon Prime Videosu)

Ross’a şovun öne çıkan yıldızı, çiftçilik müteahhidi Kaleb Cooper’ı anlatmak, Büyük Tur sunucu ekledi: “Girişimci, onu böyle tanımlardım.

“NS [farm] dükkan büyük bir başarı ve sonuç olarak insanların oraya park edebilmesi için yakınındaki bir tarlayı biçmek zorunda kaldık ve burası gerçekten bir çamur banyosu. Kaleb şimdi yukarı çıkıyor ve insanlardan arabalarını çekmeleri için 15 sterlin alıyor.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Bölümde ayrıca, Polis yıldızı Sting, karısı Trudie’nin evlerinde bir hayaletle karşılaşmasıyla ilgili ayrıntıları paylaştı.

Sting, “Karım ve ben bir gece bir hayalet gördük. Onlara pek inanmadım ama uyandım ve odanın köşesinde duran bir kadın ve bir çocuk gördüm.

“‘Trudie neden bebeğimizle orada duruyor?’ diye düşündüm. Sonra uzandım ve o oradaydı. Uyandı ve tamamen aynı şeyi gördü.”

Jonathan Ross Gösterisi Cumartesi gecesi saat 10.05’te ITV ve ITV Hub’da yayınlanıyor.

Basın Derneği tarafından ek raporlamaSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix Orijinalleri Şubat 2022'de Netflix'e Geliyor

Cum Kas 26 , 2021
Yılın en kısa ayı boyunca tüm dünyada (aksi belirtilmedikçe) Netflix’te yayınlanacak olan Netflix Orijinallerine ilk bakışa hoş geldiniz. Şubat 2022’de çıkacak olan tüm Netflix yapımı film ve şovlara bir göz atın. Bu, Şubat 2022’de çıkacak yeni duyurulan tüm Netflix Orijinallerini yansıtmak için zaman içinde güncelleyeceğimiz bir önizlemedir, bu nedenle yer […]

Arşivler

Kategoriler

Meta