Jeremy Clarkson serisi, Countryfile ile ‘çıtılan’ tarım topluluğu tarafından övüldü


Tanınmış bir çiftçi ve yazar, Jeremy Clarkson’ın reality TV dizisini üstlendi Clarkson’ın Çiftliği çiftçi topluluğu tarafından benimsenmiştir.

James Rebanks, bir koyun çiftçisi ve ödüllü yazar Çoban Hayatı, diziyi uzun süredir devam eden BBC doğa dizisiyle olumlu bir şekilde karşılaştırdı Ülke dosyası.

Cheltenham Edebiyat Festivali’nde bir görünüm sırasında, Rebanks’a dizinin çiftçiliğin itibarı üzerinde ne gibi bir etkisi olduğu soruldu.

“Tarım topluluğunun içinden rapor verebilirim: hepsi [Clarkson’s Farm]. Çok sevdiler” dedi Telgraf. “Tamam, palyaçoluk yapıyor ve o seyirciye oynuyor ve birçok çiftçi makineleri seven delikanlılar ve izleyeceklerdi. En İyi Dişli ve geri kalan her şey.

“Ama gerçekten sevdikleri şey [that] açıkçası sinirlendiler ülke dosyası yaklaşık 30 yıldır çünkü tüm mantık ülke dosyası Tarımla ilgili ana akım, prime-time bir TV programı yapamazsınız çünkü çiftçilik niş bir aptallar grubu içindir. Ve Clarkson’ın gelip yaptığı şey gitti, ‘Aslında hayır, herkes çiftçilikle ilgili bir program izleyecek, sadece belirli bir şekilde yapmanız gerekiyor’” dedi.

Clarkson’ın insanları “çiftlik ekonomisi hakkında düşünmek için 10 ila 15 dakika geçirmelerini” sağlayabildiğini ve bazı “aptalca parçaların” varlığına rağmen, çiftçi topluluğunun “yüksek profilli” bir figürün “olmasından” memnun olduğunu da sözlerine ekledi. onları destekleyin ya da herhangi bir gerçek empatiye sahip olun”.

Dizi bu yılın başlarında tarafından övüldü BağımsızEd Cumming, tarif eden Clarkson’ın Çiftliği “İngiltere’nin genellikle gözden gizlenmiş bir yanını gösteren sekiz saatlik bilgilendirici, çoğu zaman komik bir izleme” olarak.

Clarkson’ın Çiftliği şimdi Amazon Prime Video’da görüntülenebilir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oz yıldızı Granville Adams 58 yaşında öldü

Sal Eki 12 , 2021
Öz Yıldız, Granville Adams, 58 yaşında kanserden öldü. Beğenilen cezaevi draması boyunca Zahir Arif’i oynayan oyuncuya geçen yıl Aralık ayında hastalık teşhisi konmuştu. Öz İçerik oluşturucu Tom Fontana, Instagram’da aktörün bir resmiyle birlikte “İyi geceler, tatlı prens/ve meleklerin uçuşları dinlenmeleri için şarkı söylüyor” başlıklı haberi duyurdu. Adams’ın da yinelenen bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta