Jerry Messing: Freaks ve Geeks, Covid’i yakaladıktan sonra ‘hayatta kalmak için mücadele ediyor’


Freaks ve Geeks Haberlere göre aktör Jerry Messing, Covid-19’a yakalandıktan sonra solunum cihazına yerleştirildi.

Eski çocuğun yıldız babası James, şunları söyledi: TMZ Messing’in “hayatta kalmak için mücadele ettiğini” ve “kimsenin onu ziyaret etmesine izin verilmediğini” söyledi.

Kısmen aşılanmış olan Messing, son birkaç gün içinde semptomları hızla kötüleşmeden önce “nefes darlığı” hissetmeye başladı.

ABD komedi dizisinde geeky Gordon Crisp’i oynayan oyuncu, Florida’nın Tampa kentinde, her ikisi de çifte aşı olan ve şimdiye kadar Covid testi negatif çıkan ailesiyle birlikte yaşıyor. Babası, Messing’in hastalandığında sadece bir iğne aldığını söyledi.

Messing kendini çok hasta hissetmeye başladığında, babası oksijen seviyelerini test etti. Düşük olarak kaydedildikten sonra ambulans çağırdı ve hemen hastaneye kaldırıldı.

Aynı zamanda rolündeki Freaks ve GeeksSeth Rogen’in kariyerini başlatan Messing, aktörün The Blues Brothers’a saygı duruşunda bulunduğu viral bir fotoğrafı olan “Tips Fedora Meme” ile de ün kazandı.

Messing ayrıca diğer popüler TV dizilerinde de yer aldı. Stevens bile ve Bay göster 2003 yılında oyunculuktan emekli olmadan önce, en çok tanındığı rolü üstlendikten sadece üç yıl sonra.

Son yıllarda YouTube’da parodi şarkılar ve Noel temalı şiirler seslendiriyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Teddy Soares: Love Island yarışmacısı kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Cum Ağu 20 , 2021
aşk adası Casa Amor’un adalılar arasında büyük rahatsızlıklara neden olduğu 2021 yılı iyi gidiyor. 9 Temmuz’da gelişinin ardından, Teddy çoğunlukla dört kızla sohbet ediyordu: Sharon, Kaz, Faye ve Rachel. Ancak kendisine bir kızı ortadan kaldırma yetkisi verildiğinde, kutuplaşan Faye ile çiftleşmeyi seçtiğinde izleyicileri yerle bir etti ve Rachel’ı villadan kovulmaya […]

Arşivler

Kategoriler

Meta